Rüyada Badi Görmek

Rüyada Badi Görmek:
Rüyada badi görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin karşısına bazı zorlukların, engellerin, kötülüklerin çıkacağına, bu durumun kendisini olumsuz yönde etkileyeceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin fena haberler alacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalet edilir.

Rüyada Badi Giymek:
Rüyayı gören kişinin emek verdiklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını layığıyla alamayacağına, strese gireceğine, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Badi Görmek:
Rüya sahibinin manevi olarak yıpranacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine ve yaşayacağı sorunlar nedeniyle yıpranacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamının iyi yönde ilerlemeyeceği olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz Badi Giymek:
Rüyayı gören kişinin ticarette zarara uğrayacağına, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin imkanlarının azalmasına neden olacak işlere kalkışacağına, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına alamet eder.

Rüyada Kırmızı Badi Görmek:
Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin çevresi tarafından dikkat çekeceğine, kısmetlerinin ve şansının artacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin heyecanlı, eğlenceli ve keyifli günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Badi Görmek:
Rüyayı gören kişinin dinine çok bağlı olmasına rağmen, dini vecibelerini yerine getirme konusunda zaman sorunu yaşadığına, dinini yaşayamayışının kendisine ağırlık verdiğine, onu huzursuz ettiğine ve kendisini kötü hissetmesine neden olduğuna işaret edilir. Rüya sahibinin dünya hayatıyla çok meşgul olmak zorunda kaldığına ve geçim derdi nedeniyle kendisini inancına veremediğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Gülseren dedi ki:

  Mükemmel B bir yazı kaleme almışsınız.

 2. avi35 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. Ayşe dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 4. Guest dedi ki:

  Tsk Admin

 5. intelv2 dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

 6. berna dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 7. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

 8. tuIin dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle