Rüyada Badem Yemek

Rüyada Badem Yemek:
Rüyada badem yemek, uzun, güzel ve mutlu yaşamaya, hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmamaya ve daima afiyette olmaya alamet eder. Rüya sahibinin sakin, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağı, geçim derdinin de olmayacağı anlamına gelir. Geniş rızık sahibi olmaya, kazançlı işler yapmaya, işlerde başarı elde etmeye ve çok çalışmanın karşılığını zengin olarak almaya delalet edilir.

Rüyada Badem Yediğini Görmek:
Rüyada badem yediğini gören kişi kısmet alacak demektir. Rüya sahibinin ticarette şansının çok açık olacağı, bu sayede yüzünün güleceği, kazancının ve mallarının çoğalacağı şeklinde işaret eder. Kişi, maddi olanaklarının artmasıyla birlikte psikolojik olarak da kendini çok iyi hissedecek ve bedenindeki tüm ağrılardan da kurtulacak diye tabir edilir.

Rüyada Badem Şekeri Yemek:
Rüyayı gören kişinin tatlılık ve hoşluk içinde yaşayacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, yaşam koşullarının iyileşmesi sayesinde de çok lüks bir hayatı olacağına yorumlanır.

Rüyada Çağla Badem Yemek:
Rüya sahibinin hayatını hak yolunda makbul olan işler yaparak kazandığına delalet eder. Doğrudan şaşmadan, başkasının hakkına göz dikmeden, iftira etmeden, haksızlık yapmadan, yalana dolana, hileye fesada karışmadan güzel ve hayırlı bir hayat yaşamaya, bu yoldan da hiç sapmamaya işaret eder.

Rüyada Taze Badem Yemek:
Yakın zamanda gelecek toplu bir kazanca alamet eder. Rüyayı gören kişinin hiç hesapta olmadığı halde eline geçecek ve kendisi için çok da iyi olacak bir para alacağına bunun da pek çok derdine şifa olacağına delalet eder.

Rüyada Kabuklu Badem Yemek:
Kabuklu badem zorlukla elde edilecek gelire ve rızka yorumlanır. Rüyayı gören kişi yaşamını idame ettirmek için ağır şartlarda ve uzun saatler çalışmak zorunda kalacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. akanborsaci dedi ki:

    Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

BİR YORUM YAZ
site ekle