Rüyada Badem Şekeri Görmek

Rüyada Badem Şekeri Görmek:
Rüyada badem şekeri görmek, zenginlik, esenlik ve bereket içinde geçecek güzel bir hayata yorulur. Rüya sahibinin geniş geniş yaşayacağı, geçim sıkıntısı çekmeyeceği, keyfinin, rahatının ve huzurunun yerinde olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin Allah’ın doğada, insana sunduğu ne kadar güzellik varsa bunlardan istifade etme imkanı bulacağına yorumlanır. Çok az kişiye nasip edilecek güzellikte bir yaşamın sahibi olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Badem Şekeri Yemek:
Rüyada badem şekeri yemek, rüya sahibinin hayatının ve işlerinin yolunda gideceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Badem Yemek:
Rüyada yeşil badem yemek, hayırlı, iyi ve güzel olana alamet eder. Rüyayı gören kişinin, hiçbir derdinin ve borcunun kalmayacağına, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına tabir edilir. Kişi, eski neşesine ve dinamik haline yeninden kavuşacak demektir.

Rüyada Badem Kırmak:
Rüyada badem kırmak, zor ve imkansız işlerin üstesinden gelmeye, herkesi kendine hayran bırakmaya ve özendirmeye delalet eder. Kişinin alnının akı ile çıkacağı işler sayesinde şanının ve rütbesinin yükseleceği, ağzının tadının da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada Badem Almak:
Rüyada badem almak, şans, uğur ve kısmet ile tabir edilir. Rüya sahibinin mutluluğunun, huzurunun ve kazancının her geçen gün daha fazla artacağına ve rahatının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Badem Görmek:
Rüyada kuru badem görmek, dostlarla, arkadaşlarla ve aile bireyleriyle iyi geçinmeye, onlarla sık sık bir araya gelerek, hasret giderip, eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, hoş sohbet kimse olduğuna ve çevresindekilerin kendisinin sohbetine ve tatlı diline bir türlü doyamadığına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. niyazi dedi ki:

  berk cankat ve gizem karacayı çok seviyorum çokta yakışıyosunuz

 2. karamurat19821 dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 3. sebahat dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 4. AYDIN dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Badem Şekeri Görmek yazılarınız güzel

 5. myway dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 6. kerem dedi ki:

  Rüyada Badem Şekeri Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 7. kartal_magduru_985 dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Badem Şekeri Görmek yazıları çok güzel..

 8. ŞERİFE dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 9. Iale dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle