Rüyada Badanacı Görmek

Rüyada Badanacı Görmek:
Rüyada badanacı görmek, rüyayı gören kişinin ama isteyerek ama zorunlu olarak oturduğu semti değiştireceğine ve bundan sonra başka bir semtte hayatını geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının farklı bir hal alacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine işaret eder. Farklılıklarla karşılaşmaya, değişim sürecine girmeye ve yeni adımlar atmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin evini satacağı şeklinde alamet edilir.

Rüyada Badana Yapmak:
Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin hayallerinin, hedeflerinin, amaçlarının gerçekleşeceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Badana Dökülmesi:
İyi değildir ve rüya sahibinin maddi imkanlarının azalması nedeni ile özgürlüğünün de kısıtlanacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına delalet eder. Rüya sahibi kendisine yeni gelir kapıları bulmak zorunda kalacak diye tabir edilir.

Rüyada Badana Fırçası Görmek:
Rüya sahibinin zorluk ve zahmetten kurtulacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada Badana Boya Yapmak:
Rüyayı gören kişinin bazı olanaklara sahip olacağına ve avantajlar elde edeceğine, hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına, bu sayede daha iyi imkanlara sahip olacağına ve daha iyi koşullarda bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kireçle Badana Yapmak:
Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede pek çok sorununun çözüleceğine, elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine işaret edilir. Rüyayı gören kişinin eğlenceli, güzel ve rahat günler yaşayacağı yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. HAKAN dedi ki:

    cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

  2. burcin dedi ki:

    O kadar güzel ki. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle