Rüyada Badana Yapmak

Rüyada Badana Yapmak:
Rüyada badana yapmak yeni başlangıçlara, sevinçli ve mutlu haberlere, keyif verecek birlikteliklere, hayat boyu sağlıklı ve başarılı olmaya delalet eder. Rüyasında badana yaptığını gören kişi geçmişinde yaşadığı şeyleri unutmak istiyor ve bu nedenle hayatında yeni ve temiz sayfalar açma niyeti taşıyor demektir. Rüya sahibinin geçmişinde kötü tecrübeler yaşadığı, hayal kırıklıklarına uğradığı ve çok üzüldüğü şeklinde açıklanır.
Rüyada badana yaptığını gören kişi hayatı boyunca hep temiz yolda olacak, yaptığı güzel ve iyi işlerle anılacak, arkasından hiç kötü laf edilmeyecektir. Rüya sahibi sadece gönül anlamında değil, evinde ve işinde de son derece titiz ve temiz olan kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Evi Badana Yapmak:
Aile bireylerinin birbirine olan bağlılığına, saygısına ve sevgisine işaret eder. Rüyasında evini badana yaptığını gören kişinin hane içinde art niyet, kötülük, kavga, mutsuzluk ve geçimsizlik yaşanmayacak diye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak:
Rüyada beyaz badana yaptığını görmek sıkıntıların ve dertlerin uzaklaşmasına, ağız tadının ve keyfin yerine gelmesine yorulur. Rüya sahibi kendisini mutsuz edecek olan kişilerden ve olaylardan kurtulacak demektir.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek:
Ticaret ve meslek hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi mesleğinde makam ya da rütbe sahibi olabilir, iş adamıysa eğer işini büyütebilir demektir.

Rüyada Badana Fırçası Görmek:
Az bir sermaye ile girilecek bir işin sonunun hayırlı olmasına ve rüya sahibine hayır getirmesine işaret eder. Rüya sahibi bu küçük girişimden hiç beklemediği kadar büyük bir kar sağlayacak ve çok mutlu olacak diye delalet edilir.

Rüyada Kireç Görmek:
Rüya sahibinin bundan sonra hiç gözyaşı dökmeyeceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. sinan dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. seda dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 3. erdem dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. kadir dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 5. kizil dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 6. Kader dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 7. Hatice dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 8. osman dedi ki:

  Harika B

 9. Cemal dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 10. okan dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 11. ercandream16 dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 12. emre dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 13. alev dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle