Rüyada Bacı Görmek

Rüyada Bacı Görmek:
Rüyada bacı görmek, rüyayı gören kişinin Allah’ın pek çok yardımı ile karşılaşacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, çevresinde de kendisine mutluluk, başarı ve şans getirecek kişilerin olacağına işaret eder. Hayırlı gelişmelere, sürpriz olaylara ve yüz güldürecek haberler almaya yorulur. Rüya sahibini güzel günler ve hoş olaylar bekliyor diye tabir edilir.

Rüyada Abla Görmek:
Rüyayı gören kişinin hane içindeki saadetine delalet eder. Rüya sahibinin aile içinde birlik halinde olacağına, iyi geçim halinde kalacağına, ağız tadında yaşayacağına, ev yaşamında da her daim huzurun ve mutluluğun hüküm süreceğine tabir edilir.

Rüyada Abla Olmak:
Rüyayı gören kişinin olgun, anlayışlı ve yardımsever kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu özellikleri ile bilindiğine, bu sayede çok sevildiğine ve el üstünde tutulduğuna işaret eder. Rüya sahibinin sevdiklerine çok vefalı ve bağlı olduğuna tabir edilir.

Rüyada Abla Abi Görmek:
Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, bu sayede hayatının çok daha kolay hale geleceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına tabir edilir.

Rüyada Abla Anne Görmek:
Rüyayı gören kişinin tehlikelerden uzakta olacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, riskli işlere girmeyeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına delalet eder.

Rüyada Abla Dövmek:
Rüyayı gören kişinin büyük bir iyilik yapacağına, sevap işleyeceğine, dua alacağına ve Allah katında makbul olan bir iş yapmanın keyfini ve huzurunu yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin gönüllü olarak güzel işler yapacağına, hem dua alacağına hem kendisi ile gurur duyacağına, bu durumdan aldığı hazzı da başka hiç birşeyden alamayacağının farkına varacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. MERVE dedi ki:

    Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

  2. blackboy dedi ki:

    cok güzel bir site B kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle