Rüyada Bacanak Görmek

Rüyada Bacanak Görmek:
Rüyada bacanak görmek, rüya sahibinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda çok yardımı dokunmuş olan, maddi ve manevi destekte bulunan ve ortaya çıkan sorunların çözümünde her zaman yol gösteren ve çok sevilen bir kişi ile çok küçük bir sebepten ötürü tartışacağına delalet edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, hanesi içinde uzun zamandır süren mutluluğun son bulacağına ve tartışmaların başlayacağına delalet edilir.

Rüyada Elti Görmek:
Rüyada elti görmek, rüyayı gören kişinin, akrabaları arasındaki ilişkilere ve bu ilişkilerin durumuna yorumlanır.

Rüyada Elti Olduğunu Görmek:
Rüyada elti olduğunu görmek, rüya sahibinin, insanlar tarafından pek hoş bulunmayan, bazen tartışmaların ve sürtüşmelerin çıkmasına sebep olan hal, tavır ve davranışlara sahip olduğuna işaret edilir.

Rüyada Amcaoğlu Görmek:
Rüyada amcaoğlu görmek, uzaktaki bir aile büyüğünün ölmesi üzerine rüyayı gören kişiye miras kalacağına, bu miras sayesinde uzun zaman boyunca hayal edilmiş olan çok iyi bir iş fikrinin gerçekleştirilip çok büyük paralar kazanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, yapılacak işlerde ortaya çıkacak sorunlardan ötürü büyük sıkıntı çekmeye yorumlanır.

Rüyada Amca Kızı Görmek:
Rüyada amca kızı görmek, rüya sahibinin, ailesi ve akrabaları içinde çok sevilen ve çok saygı duyulan birisi olduğuna ve daha uzun yıllar boyunca böyle devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kirve Görmek:
Rüyada kirve görmek, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği, birlikte çok güzel işlere imza attıkları ve daha bir çok başarıya ulaşacakları dostuna ya da arkadaşına işaret edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, babasının yakın bir dostuna tabir edilir.

Rüyada Musahip Görmek:
Rüyada musahip gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmaların, projelerin ve girişeceği işlerin çok iyi ve çok kazanç sağlayacak şekilde başlayıp devam edeceğine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. oguzhan dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bacanak Görmek

 2. adıle dedi ki:

  sağolun Admin

 3. elmass dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. betul dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 5. cemay dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

BİR YORUM YAZ
site ekle