Rüyada Bacakta Kıl Görmek

Rüyada Bacakta Kıl Görmek:
Rüyada bacakta kıl görmek, rüya sahibinin hem duygusal hayatında yaşayacağı sıkıntılara hem de iş ortamında karşılaşacağı bir takım stresli durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişi şayet kadınsa, bacağında kıl görmesi uğrayacağı bir zarara ya da karşılaşacağı bir sahtekarlığa işaret eder. Rüya sahibi erkekse ve bacaklarının kıllı olduğunu gördüyse, hidayetten uygunsuz bir hale düşmeye tabir edilir. Aynı zamanda rüyada kıllı bacak görmek, kişinin borçlanacağına ve büyük bir sıkıntı yaşayacağına da alamet eder. Bazen de kalın ve uzun kıllı bacak görmek kişinin hayatındaki düzenin üçüncü kişiler tarafından bozulacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada Kılsız Bacak Görmek:
Rüyada kılsız ve temizlenmiş bir bacak görmek kişinin yaşadığı sıkıntılardan ve huzursuzluklardan kurtulacağına, hidayete erip huzuru bulacağına delalettir. Kıllardan ve tüylerden arındırılmış kaslı bir bacak, kişinin kuvvet bulacağına aynı zamanda da işinde güçlü bir konuma geleceğine işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada kılsız ve temiz bacak görmek, kişinin borcunu ödeyeceğine ve daha sorunsuz bir hayata sahip olacağına tabir etmişlerdir. Bayanın rüyasında bacaklarının kılsız olduğunu görmesi temizliğine, erkeğin bacaklarını kılsız görmesi ise güç ve kuvvet kazanacağına işaret eder.

Rüyada Bacak Görmek:
Rüyada bacak görmek, kişinin sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olacağına delalet eder. Bazen de rüyada görülen bacak kişinin geçiminin düzeleceğine ve ayaklarının üzerinde daha sağlam, kimseye ihtiyaç duymadan duracağına işaret eder. Bir bayanın rüyasında bacak görmesi, güzel ve mutlu bir evlilik yapacağına, bir erkeğin rüyasında bacak görmesi ise, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına tabir edilir. Rüyada uzun ve pürüzsüz bacak görmek, önemli bir kişiden değeri yüksek bir hediye alacağınıza tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. polis dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 2. cevat dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 3. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 4. adıle dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 5. SELAHATTİN dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 6. xado dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle