Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada Babayla Kavga Etmek:
Rüyada babayla kavga etmek; aile içerisinde kişinin yaşayacağı otorite sorunlarını işaret eder. Rüyayı gören kimse, eğer kendi ailesini kurmuş, evlatlarını büyüten biriyse, evde sözünü geçirme konusunda zorlanacak ve bazı sıkıntılar çekecek demektir. Rüya sahibi eğer hala anne ve babasıyla yaşayan biriyse, bu sefer tam tersi şekilde evde anne ve babanın otoritesini karşı gelecektir, denir. Güç ve iktidar isteğinin delaleti olan bu rüya, aynı zamanda hırsın da bir simgesi olarak alimlerce kabul edilmiş demektir.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek:
Rüyada ölmüş babayla kavga ettiğini gören kişi, babasına çok düşkün ve babasını çok seven birisi demektir. Kişi, aynı zamanda eğer hayatta ise, babasının sağlığından çok endişe ediyordur. Hayatının merkezinde her zaman ailesi olan kişi, bütün hayatını onlara adayarak yaşamaya da devam edecektir. Bu kimse, zaman geçtikçe daha da koruyucu bir yapıya bürünerek, etrafındaki kişileri koruması altına almayı kendisine bir görev bilecek demektir.

Rüyada Babayla Tartışmak:
Rüyada babayla tartışmak, aileden kopma ve kişinin kendi kaderini çizme yolunda olduğunun işaretidir. Aile baskısından sıkılan ve bunalan kişi, kendi ayakları üzerinde durma isteğine binaen, kendi kararlarını kendi alma konusunda cesaretli ve yürekli adımlar atmaya başlayacaktır. Bu azimle iyi noktalara gelecek olan bu kimse, her ne kadar anne ve babasını sevse de onlardan biraz olsun uzaklaşmanın kendisi için en iyi seçenek olduğunun farkına varacak demektir.

Rüyada Babayı Dövmek:
Rüyada babayı dövmek, kişinin toplum ve hatta kendi ailesi tarafından dışlanıp uzaklaştırılacağına dair yorumlanır. Büyük bir ego sahibi olan bu kimse, dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannederek çok yanlış eylemlerin içine kendini atacaktır. Sonunda zararlı çıkan yine kendisi olacaktır ve sevdiklerini kendinden uzaklaştıracak diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. KaderimNET dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 2. ahmet dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. bedir dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 4. olgun dedi ki:

  sağolun Admin

 5. yakamoz dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 6. oguzhan dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle