Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek:
Rüyada babayı ölmüş görmek, rüya sahibinin babasının daha çok uzun yıllar sağlık içinde yaşayacağına delalet eder. Özellikle hasta babaları olan kişiler için hastalığın geçmesine dair alınacak güzel ve müjdeli haber anlamına da gelir. İslami açıdan ise kişinin babası ile arasında olan bir gönül kırgınlığına, bir konuda babanın helalliğini almak gerektiğine ve daha iyi bir evlat olunması konusunda uyarı mahiyetinde bir rüya demektir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak:
Kişinin babasına karşı bir kırgınlık yaşadığını ve aralarında soğukluk olduğunu bildiren bir rüyadır. Babasının öldüğünü duyan kimse bekar ise yapacağı bir atılımla ilgili engeller yaşar. Geleceğini kurmak konusunda başarısız kalır ve mutsuz olur. Aynı zamanda kişinin babasının sağlıklı bir hayat süreceğine, gelecek yıllarda da kişinin babasıyla arasındaki her türlü sıkıntıyı aşıp daha iyi bir ilişki kuracağını da bildirir. Bu rüya bir başka yoruma göre ise kişinin başına gelecek uğursuz bir durumun ve iş yaşamında karşılaşacağı şanssızlıkların göstergesi olarak ifade edilir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duyup Ağlamak:
Çok sevinçli bir haber alınacağına alamet olan rüya, gerçek hayatta da babayla aradaki buzların eriyeceği bir döneme girileceğini, ilişkilerin eskisinden daha güzel ve anlayışlı bir çerçevede yürüyeceğini bildirir. Babası hayatta olan ve bu rüyayı gören kimseler maddi konularda da babalarından ciddi bir destek görür ve borçlarından kısa süre içinde kurtulurlar. Feraha kavuşulacağına ve güzel haberlerle hayatın daha iyi bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada Babayı Ölmüş Görmenin Psikolojik Tabiri:
Kişinin güç ve iktidar konusundaki tutumunu gösterir. Babayı ölmüş olarak görmek ise kişinin mevcut gücünü kaybetmesinden duyduğu endişe ile erkini ispat etme çabaları olarak görülebilir. Rüya sahibinin hayata karşı daha dik bir duruş sergileyerek, çevresine her zaman güçlü ve kendi imkanları ile ayakta duran, başarılı biri imajı çizmek istediğinin de ifadesidir. Aynı zamanda çocukluk döneminde yaşanan olumsuz durumların rüyalarda dışa vurulmuş hali demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. mazhar dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler

 2. dcreina dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 3. gülhan dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. Ülkü dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 5. zebani dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 6. papatya88 dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 7. fIash dedi ki:

  cok güzel Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

 8. brhn67 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle