Rüyada Babayı Görmek

Rüyada Babayı Görmek:
Rüyada babayı görmek, rüyayı gören kişinin hedeflerine, isteklerine ve arzularına başarıyla ulaşarak hikmete ve kudrete sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin her türlü zorlukla baş edecek kadar azimli kimse olduğuna, mücadele etmekten hiç vazgeçmeyeceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendine olan güveni sayesinde hayatta hiçbir zorluktan korkmayacağına yorumlanır.

Rüyada Babayı Ağlarken Görmek:
Rüya sahibinin babasının hayırlı ve güzel haberlerini alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin babasının sağlığının, ağız tadının, keyfinin ve rahatının yerinde olduğuna işaret eder.

Rüyada Babayı Hasta Görmek:
Rüyasında babasını hasta gören kişi, babası ile uzun zamandır ayrı kaldıysa bir araya gelecek demektir. Babası yanı başındaysa onun büyük bir mutluluğuna şahit olacağına işaret eder. Babası hastaysa, sağlığına kavuşur, borçluysa borcundan kurtulur, dardaysa gelir elde eder diye tabir edilir.

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek:
Bu rüya da hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin babası ile ilgili kendisini çok mutlu ve memnun edecek bir gelişme ile karşılaşacağına tabir edilir. Kişi, babasından yana yüzünü güldürecek ve içini rahatlatacak gelişmelerle karşılaşacaktır diye işaret edilir.

Rüyada Babayı Üzgün Görmek:
Rüyayı gören kişinin babasının işlerinin ve hayatının yolunda gideceğine, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına ve kısmetlerinin çoğalacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin babası için ettiği hayır dualarının kabul olacağına bu sayede hem babasının hem de kendisinin güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Babayı Dövmek:
Rüya sahibinin babasının bir problem karşısında kendisine ihtiyacı olacağı kendisinin de ona yol göstermek, fikir vermek, malından ya da parasından harcamak sureti ile faydasının dokunacağına delalet eder. Kişi, babasının bir işini hallederek onun duasını alacak diye yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Serpil dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 2. kardelen dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Babayı Görmek..

 3. Duygu dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 4. Münevver dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 5. Canan dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 6. Ayşenur dedi ki:

  Rüyada Babayı Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 7. Duygu dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle