Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek:
Rüyada babasının öldüğünü görmek, olumsuz bir rüya olarak algılansa da durum böyle değildir. Rüyanın delalet ettiği konu, ömür uzunluğu ve sağlıktır. Babanızın bir sağlık sorunu mevcutsa, bu konuda pozitif anlamda gelişmeler olacağı düşünülmelidir. Ömrünün uzun olması da yine bu rüya ile ilgili yorumların başında gelmektedir. Rüyanızda bir başkasının babası için ölüm haberi aldıysanız, tanıdı birisi olması durumunda, babası için sağlıklı günlere işarettir. Tanımadığınız birisinin babası hakkında alınan ölüm haberi ise sizin sağlıklı bir döneme gireceğinize alamet eder.

Rüyada Babasının Ölüm Haberini Almak:
Baba hem aile hem de akraba çevresini işaret eden bir kişidir. Rüyanızdaki anlamı da aile ya da akraba çevresinden bir kişinin sağlığının düzelmeye başlayacağı şeklindedir. Bir hasta mevcuttur ve sağlığı ile ilgili güzel durumlar yaşanacaktır. Konuyla ilgili yaşanan mutsuzluk ve hüzün de ortadan kaybolacak demektir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek ve Ağlamak:
Aile içindeki sorunların öne çıktığı bir rüya olarak görülmektedir. Ailenizde çeşitli sorunların olduğu ve bu durumun son bulacağına işaret edilir. Bu konuda sizin de önemli bir katkınızın olacağı, rüyanın anlamları arasında bulunmaktadır. Bu konuda yaşanacak olan olumlu olaylar, aile bağlarının çok daha güçlü olmasını sağlayacak diye tabir edilir.

Rüyada Babasının Öldüğünü ve Tekrar Dirildiğini Görmek:
Genel olarak aileniz tarafından umut kesilmiş olan bir konuda, yeni gelişmelerin olacağına delalettir. Bu gelişmelerin maddi anlamda olması beklenmelidir. Bir konuda, hiçbir beklentinin kalmadığı düşünülürken, lehinize durumlar yaşanmaya başlanacaktır. Maddi olarak güzel bir rüya olmasının yanı sıra, başarı konusunda da öne çıkmaktadır. Aile bireylerinin başarıları, bu rüyadan çıkarılabilecek olan yorumlar arasında bulunur diye yorumlanır.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak ve Ağlamak:
Aile ve akrabalarınız arasında yaşanmakta olan tatsızlıkları gösterir. Bu tatsızlıklar, rüyanızın ardından geçecek birkaç aylık sürede son bulacaktır. İyiye yorulan ve barış işaretli bir rüya demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. seyirci dedi ki:

  Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 2. jackpot_time dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 3. cnyt8784 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. göbekli adam dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 5. ergün dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 6. olgun dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

 7. osman dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle