Rüyada Babasını Görmek

Rüyada Babasını Görmek:
Rüyada babasını görmek, rüyayı gören kişinin, içine düştüğü durumlarda ve maruz kaldığı sıkıntılı olaylara daha cesaretli yaklaşacağına, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına ve sorunların çözülmesi için çok daha kararlı ve daha çevik davranacağına ve sorunları daha rahat bir şekilde çözerek başarıya ulaşacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin yapmayı çok istediği bir şeyi yapıp hayallerine kavuşacağına delalet edilir.

Rüyada Babasını Ölmüş Görmek:
Çalışma hayatı ya da aile hayatı ile ilgili çok sıkıntılı, sorunlu ve kötü bir haber alınacağına, bu haber ile birlikte işlerin daha kötüye gideceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Babasını Hasta Görmek:
Rüya sahibinin, iş hayatında binbir güçlükle kazandığı parayı hayır gelmeyecek ve geri dönüşü olmayacak boş işlere harcadığına alamet eder.

Rüyada Babasını Dövmek:
Rüyayı gören kişinin babasına bir olayla ya da bir durumla ilgili olarak haber verdiğine ya da bir mesaj gönderdiğine ve bu haberin babasının çok sevineceği bir haber olacağına delalet eder.

Rüyada Babasını Öldürmek:
Olaylara karşı büyük bir cesaret ile yaklaşılması ve sorunların daha akıllıca ve daha detaylı düşünülerek çözülmesi sayesinde çok iyi işler yapılacağına ancak bir süre sonra rüya sahibinin istemeden de olsa kötü şeyler yapmaya başlamasına ve günah işlemesine tabir eder.

Rüyada Babasını Tabutta Görmek:
Kazanılacak paranın helal ve bereketli olacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına yorulur. Uzun zamandır yapılan işten vazgeçilip daha fazla kazanç sağlayacak bir işe geçileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına alamet eder.

Rüyada Babasını Öptüğünü Görmek:
Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı bir evlat olacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Aysen dedi ki:

  cok güzel Rüyada Babasını Görmek

 2. halil dedi ki:

  sağolun Admin

 3. elif dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 4. dursun dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. maya dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 6. yusuf_balel dedi ki:

  Rüyada Babasını Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

BİR YORUM YAZ
site ekle