Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek

Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek:
Rüyada babamın öldüğünü görmek, bazı zamanlarda hastalanmaya, sağlık problemlerine yorulur. Bu rüyayı gören küçük rahatsızlıklara yaşayarak sıkıntıya düşer. Bazı alimlere göre ise babasının öldüğünü görmek dayanacağı kişiyi, kaybetmek, kudretli ve güçlü bir adamdan ayrılmak, işlerin bozulması, dert ve keder içinde bulunmak anlamlara yorumlanır.

Rüyada Babasını Görmek:
Rüyada babasını gören her türlü dertlerine şifa bulur. Hasta ise iyileşir, borçları varsa kısa zamanda öder, dertlerine çare bulur, iş hayatı yolunda gider, arzu ve isteklerine kavuşur, eline bir miktar para geçer, çok güçlü ver herkesin saygısını kazanan bir adamla dost olur veya iyi arkadaşlıklar edinir demektir.

Rüyada Babasının Kendisine Tatlı Söz Söylediğini Görmek:
Bu rüyayı görenin önünde oldukça hayırlı kapılar açılır. Bu rüyayı gören tüm sıkıntıların üstesinden gelir ve mutluluğa kavuşur. Rüyada görülen baba güç, kuvvet, dayanak, her anlamda dertlerin sona ermesi, parlak bir gelecek ve isteklerin kabulü olarak yorumlanır.

Rüyada Babasını Kızgın Görmek:
Rüyasında babasını kızgın gören kişi bazı hatalar yapar ve bunun sonucunda sıkıntıya düşer. Bu rüya kişinin günaha girmesine, dünyaya fazla meyledip ahireti unutmasına, yanlış kişileri dost edinmesine veya büyüklerinin kızacağı bir harekette bulunmaya delalet edilir.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek:
Rüyasında ölmüş babasını gören kişi yakında çok sevineceği müjdeli bir haber alır. Bu rüya eğer borçlu ise borçlarını ödemesine, sıkıntıdaysa ferahlamasına, maddi sıkıntıları varsa eline para geçmesine işarettir. Bazı âlimlere göre ise rüyada ölmüş babayı görmek, babanın rüya sahibinden dua istediğine işarettir. Bu nedenle rüyayı gören kişi Kuran okuyup sevabını babasının ruhuna bağışlamalı diye tabir edilir.

Rüyada Babası İle Konuştuğunu Görmek:
Anne, baba görmek gibi rüyalar oldukça hayırlı ve güzeldir. Bu rüyalar rüya sahibinin her anlamda rahatlayacağına, muradına ereceğine, güzel rızıklarla rızıklandırılmasına, evinde bereketin ve bolluğun artmasına, hastalıklarından şifa bulmasına alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erhan dedi ki:

    Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle