Rüyada Azraili Görmek

Rüyada Azraili Görmek:
Rüyada azraili görmek, tek şekilde tabir edilmez. Azrailin içinde bulunduğu duruma bağlı olarak yorumlanır. Genel anlam itibariyle sonun yaklaştığına işaret ettiği ile yorumlansa da bu rüya değişik anlamlar içerebilmektedir. Örneğin; rüyada azraile karşı mücadele ederek onu alt ettiğini gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve ömrünün uzun olacağına tabir edilirken azraili çok sinirli görmek de şer olarak tabir edilir.

Rüyada Azraili Beklemek Görmek:
Rüyayı gören kişinin yaşama karşı isteksiz olacağı, yarınlara olan inancını yitireceği, beklentilerinden, hayallerinden ve amaçlarında vazgeçeceği tabiri caizse yaşamdan elini eteğini çekecek kadar umutsuz olacağına yorulur.

Rüyada Azraili Kadın Suretinde Görmek:
Rüyayı gören kişinin günahkâr olacağı işlere gireceğine ve hak yolunda gaflet içinde olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin Allah katında ihanet sayılacak, dinin emrettiklerine aykırı olacak ve kendisini doğru yoldan şaşırtacak işlere gireceğine ve büyük bir zaafa düşeceğine delalet eder.

Rüyada Azraili İnsan Kılığında Görmek:
Rüyayı gören kişinin çevresindeki gizli düşmanlarına ve onların sanki kendisinin dostuymuş gibi davranmalarına bu nedenle de yapmacık tavırlar içinde olmalarına alamet eder. Rüya sahibinin etrafında kendisine zarar vermeye çalışan bazı art niyetli ve ikiyüzlü insanların olduğuna yorulur ve bu insanlardan da korunması gerektiğine alamet edilir.

Rüyada Azraili Can Alırken Görmek:
Rüyayı gören kişi için şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin hayattan yana uzun yıllar nasipleneceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına işaret eder.

Rüyada Azraili Siyah Görmek:
Rüyayı gören kişinin belirsizliklerle dolu günler geçireceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, kendisini çok yalnız ve üzgün hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibi için kara günlerin yaşanacağına alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. kadriye dedi ki:

  Tsk

 2. akvaryum dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 3. orhn88 dedi ki:

  Çok çok güzel A

 4. Like dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 5. Sardunya dedi ki:

  cok güzel Rüyada Azraili Görmek

 6. Dilek dedi ki:

  Thanks Admin.

 7. behcet_n_1981 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 8. elif dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 9. Ali dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 10. tuIin dedi ki:

  Rüyada Azraili Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 11. Osman dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Azraili Görmek

 12. KEZBAN dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 13. pol dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 14. tuIin dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

 15. fatoş dedi ki:

  Siteniz çok güzel Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle