Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail Görmek:
Rüyada Azrail görmek iyi şeylere işaret etmez. Her durumda kötü şeyleri işaret eder. Azrail’in rüyadaki görevi de tıpkı gerçekte olduğu gibidir. Yani ruhun bedenden ayrılarak ebediyete tecelli etmesi anlamına gelir. Rüyasında Azrail’i iyi şekilde görmek ruhun bedenden kolay ayrılmasına, Azrail’i kötü şekilde görmek zor can vermeye delalet eder. Bir başka rüya tabirine göreyse Azrail’i afiyette görmek, hak yolunda ya da kişinin inandığı bir davada can vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada Azrail’le karşı karşıya kalıp cenk etmek ve mağlup olmak da ölmek olarak değerlendirilir. Rüyada Azrail’e boyun eğmek ya da el, etek öpmek büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorulur. Kişi rüyasında Azrail’e teslim olduğunu görürse hayatta kolay kolay yüzünün gülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Azrail Olmak Görmek:
Kişinin işi ile tabir edilir. Rüyasında Azrail olduğunu gören kişi, sırf ekmek parası kazanmak için hiç sevmediği ve inanmadığı bir işe girecek diye tabir edilir.

Rüyada Azrail’i Can Alırken Görmek:
Güzel bir rüyadır, rüya sahibinin torunlarının torunlarını göreceği kadar yaşamasına ve bu kadar uzun yaşamasına rağmen elden, ayaktan düşmeden, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Azrail ile Konuşmak Görmek:
Rüya sahibinin, hayatın her zaman istediği gibi gitmeyeceğini anlamasına neden olacağı bir musibet yaşamasına ve başına hayatın kendisi için de oyunlar oynayacağını görmesine sebep olacak bir olay geleceğine alamet eder.

Rüyada Azrail Kılığında İnsan Görmek:
Rüya sahibinin kaba bir tabirle arsız olduğu, hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediğine işaret eder.

Rüyada İsrafil Meleği Görmek:
Hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dünya döndükçe yüzünün solmayacağı şeklinde yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ayse dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 2. Ali dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. erdem dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. ahmet_er_19 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. İsmail dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. Oyanur dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Orhan.

 7. efe dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

BİR YORUM YAZ
site ekle