Rüyada Azmak Görmek

Rüyada Azmak Görmek:
Rüyada azmak, rüyayı gören kişinin, eline geçen kazanç ve iş hayatında çok iyi bir konumda olması sayesinde ailesi ile birlikte çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine işaret eder.

Rüyada Sevişmek Görmek:
Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi kendi eşiyle sevişiyorsa çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına ve uzun zamdan beri sürekli ertelediği bir tatile gitmek için hazırlıklara başlayacağına delalet eder. Eğer yabancı bir kişi ile sevişmek kötü olaylar yaşanacağına ve bu yüzden büyük sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Seviştiğini Görmek:
Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin çok mutlu olacağına işaret edilir.

Rüyada Şehvet Görmek:
Rüya sahibinin, emeklerini, parasını ve zamanını kendisine yarar sağlamayacak bir yere harcayacağına, bu yüzden çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkanlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, çok üzüntü yaşayacağına ve çok sorunlu kişiler ile yaşayıp her zaman bazı üzüntüler duyacağına alamet eder.

Rüyada Seks Görmek:
Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. niyazi dedi ki:

    elinize sağlık gok güzel Rüyada Azmak Görmek

  2. memet dedi ki:

    Emeğinize sağlık Admin.

  3. dilek2801 dedi ki:

    Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle