Rüyada Azarlanmak Görmek

Rüyada Azarlanmak Görmek:
Rüyada azarlanmak, rüyayı gören kişinin olgunlaşmasına, yaşama karşı tecrübe kazanmasına, acılara karşı güçlenmesine ve deyim yerindeyse aklının başına gelmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi yaşamın farkına varacak, hatalarından ders alacak, kendisini işine ve ailesine adayacak demektir. Yaşanacak bazı zor durumların ardından kaybedilenden çok kazanım elde etmeye delalet edilir.

Rüyada Sevdiği Tarafından Azarlanmak Görmek:
Rüyayı gören kişinin moralinin bozulmasına neden olacak bazı olaylar yaşayacağına ya da böyle sözler işiteceğine işaret eder. Rüya sahibinin hiç istemeyeceği şeylerle karşılaşacağına, üzüleceğine, sinirleneceğine ve strese gireceğine işaret eder.

Rüyada Biri Tarafından Azarlanmak Görmek:
Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin toplumda ön plana çıkmasına, takdir edilmesine ve iyi şekilde anılmasına vesile olacak işler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yapacağı hayırlı ve uğurlu işler sayesinde güzel sözler duyacağına ve dua alacağına yorumlanır.

Rüyada Öğretmen Tarafından Azarlanmak Görmek:
Çok iyi ve makbul bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin kendisinden hem yaşça büyük hem de kültürlü, bilgili ve tecrübeli bir insandan menfaat göreceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Baba Tarafından Azarlanmak Görmek:
Rüyayı gören kişiye aile büyüklerinden gelecek bir iyiliğe yorulur. Rüya sahibine işten ve hayattan yana bildiklerini aktaracak, ona yol gösterecek, hem maddi hem de manevi olarak destek olacak bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Rüyayı gören kişinin bu insanın öğütlerine kulak vermesi durumunda kazançlı çıkacağı ve işinin gücünün de rast gideceğine yorumlanır.

Rüyada Patron Tarafından Azarlanmak Görmek:
Rüya sahibine malından ve parasından vererek yardımcı olacak, güçlü olduğu kadar da cömert, yardımsever ve iyi kalpli birinin varlığına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Hatice dedi ki:

  Mükemmel Rüya Tabirleri bir yazı kaleme almışsınız.

 2. gulsunbul dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. blackboy dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 4. Zülfiye dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 5. mavi_m dedi ki:

  Thanks Admin.

 6. AhSen dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 7. mopus43 dedi ki:

  Rüyada Azarlanmak Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 8. cevat dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Azarlanmak Görmek..

 9. apo dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 10. heyyy dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle