Rüyada Azarlamak Görmek

Rüyada Azarlamak Görmek:
Rüyada azarlamak, kişi için yüksek beklentiler içinde olduğu bir işle alakalı kötü haberler alması ya da çalışanlarının iş konusunda istediği performansı göstermemesi nedeni ile oluşacak sinir bozukluğuna, gerginliğe işaret eder. Kendisini rahatsız eden veya söylediklerini yapmayan kişilere karşı sert davranışlarda bulunan rüya sahibinin aşırı otoriter görünümü, insanların kendisiyle iletişim kurmalarının önüne geçtiği gibi, sevimsiz ve korkulan biri gibi görünmesine de yol açar. Stres içinde geçecek günlerde kişinin daha sakin olması gerektiğini hatırlatan rüya, aileye karşı şefkatle yaklaşmanın önemini de hatırlatır. Azarlamak aşırı asabiyetin kişiye sonradan getirdiği pişmanlıklara ve geri alınması imkansız hatalara neden olabileceğinin de altını çizer diye tabir edilir.

Rüyada Çocuğunu Azarlamak:
Rüya sahibinin kendi üzerinde uzun süredir devam eden baskıdan kurtulmak için çok büyük bir fedakarlıkta bulunacağına ve hürriyetini ele geçirmek için büyük uğraşlar vereceğini işaret eder. Kişinin hedeflerine gözünü kırpmadan ilerlemek için her şeyi yapabilecek kadar hırs içinde olduğuna, inançları doğrultusunda canını verecek kadar konsantre olan ruh haline de işaret eder. Çocuğunu azarlamak sevilen bir kimseyi yanlış bir yoldan çevirmek, o kişiye hakikatleri anlatmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Çalışanlarını Azarlamak:
Kişinin zaman zaman tarafsızlık özelliğini yitireceğini ve bu nedenle etrafındaki kimselerce kafa karışıklığına neden olduğunu, aşırı uç hareketlerde bulunduğu anlarda iletişim konusunda da sorunlar yaşandığını işaret eder. Rüya sahibinin bazı kararları hiç düşünmeden aldığını ve aile büyüklerine danışması gereken konuları da tek başına çözüme kavuşturmak için uğraştığını, tek başına idare etmeye çalışıp, güç gösterisi yapmak uğruna pek çok olanağı tehlikeye attığını da yorumudur.

Rüyada Azarlamanın Psikolojik Yorumu:
Şişkin bir ego, üstünlük duygusu ve diğer kimseleri küçümsemek, her şeyi daha iyi bildiğini sanmak şeklinde yorumlanabilir. Genellikle kişinin kendisini öncü olarak gördüğünü ve zaman zaman kurtarıcı olarak dünyaya gelmiş olduğuna inanacak şekilde psikolojik bozukluklar yaşadığını da gösterir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. kizilok dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 2. deadd dedi ki:

  Rüyada Azarlamak Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. recep dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 4. burhan dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. Gülseren dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 6. gul dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 7. emre dedi ki:

  Teşekkürler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle