Rüyada Azar İşitmek Görmek

Rüyada Azar İşitmek Görmek:
Rüyada azar işitmek, hoşa gitmeyecek, kişinin gururunu zedeleyecek ve sevdiği insanlara karşı kalp kırıklığı yaşayacağı bir takım sözler işitmeye, olumsuz, üzücü ve kişinin psikolojisini bozacak bazı olaylar yaşanacağına delalattir. Azar işitmek, aileden gelecek baskılara veya uyarılara da alamettir ki, özellikle genç yaştaki kimseler için her ne kadar saf duygularla hareket etseler dahi, karşılarında kötü niyetli insanlar olduğunu fark etmedikleri için zarar görmelerinin olası olduğunu, ailelerin çocuklarını bu konuda defalarca uyaracağına yorumlanır. Kabahat işlemek ve kendisine değer veren kimseleri hayal kırıklığına uğratmak manasına gelen rüya, burnunun dikine gitmek yerine, çevreden gelecek eleştirilere dikkat etmenin kişiyi gelecekte daha mutlu bir birey yapacağına, daha az hata yapacağından dolayı iş konusunda da başarı merdivenini çok düzgün şekilde çıkacağını işaret eder.

Rüyada Anne Babasından Azar İşitmek:
Ailevi çatışmaların, aile içinde kişinin davranışlarındaki hoşnutsuzluk üzerine çıkan tartışmaların giderek artacağına ve kişinin anne babasından ciddi uyarılar alacağına yorulur. Rüya sahibinin kendi hayatına çeki düzen vermek ve hareketlerine dikkat etmek üzere düşünmesi gerektiğini bildiren uyarıcı bir rüyadır ve gidişatın değişmemesi halinde tüm iş ve özel yaşamın sıkıntıya gireceğini de yorumlanır.

Rüyada Öğretmeninden Azar İşitmek:
Doğru olanı yapmak yerine, daha çok risk almak ve hatalara düşmek demektir. İş hayatındaki kimseler için ideallerini, hedeflerini çok yüksek tutmalarının kariyerlerindeki sert düşüşlere neden olacağını, başarılı oldukları alanlarda dahi sıkıntı yaşayacaklarını bildirir. Kendine fazla güvenmenin, egoların peşinden gitmek suretiyle kimseyi dinlemiyor olmanın kişiye büyük zararlar vereceğini de delalet eder.

Rüyada Azar İşitmenin Psikolojik Yorumu:
Çekingen, başkalarından eleştiri almaktan korkan ve özgüven eksikliği yaşayan kimselerin sosyal hayattaki zayıflıklarına, insanlarla güçlü ve sağlıklı bağ kurmakta zorlandıklarını ifade eder. Günlük hayatı sıkıntıya düşürecek kadar silik bir karaktere sahip olmanın, ciddiye alınmamaktan ötürü zedelenen onurun da açıklamasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. baby2674 dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Azar İşitmek Görmek yazıları çok güzel..

 2. Servet dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 3. Gülçin dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 4. Grup AOY dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. gul dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 6. AdeM dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 7. kadir dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

 8. turgay_hazar dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle