Rüyada Ayva Yemek Görmek

Rüyada Ayva Yemek Görmek:
Rüyada ayva yemek, bir hastalık ile ilgili sıkıntı yaşayacağınıza ya da yakın akrabalarınızdan birinin hastalık haberini alacağınıza işaret eder. Ayrıca rüyada yediğiniz sarı renkteki olgunlaşmış ayva ciddi bir hastalığın habercisidir. Ham ayva yediğinizi görmeniz ise sizi üzecek bir haber alacağınıza delalettir. Mevsiminde yediğiniz ayva, toplum içinde kazanacağınız saygınlığa, itibara ve ticari anlamda kazanılacak paraya alamet edilir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek:
Rüyada ayva ağacı görmek, hastalıkların iyileşmesi ya da hasta olan birinin şifa bulması olarak yorumlanır. Çevrenizde, ailenizde veya sizin yakındığınız bir hastalıktan kurtulacağınız anlamına gelen bu rüya çoğu zaman şifa habercisidir. Rüyada görülen ayva ağacının ayva ile dolu olduğunu görmek, kazancınızın ve rızkınızın artacağına, yaprakları dökülmüş ve meyvesiz bir ağaç görmeniz ise sahip olduğunuz bir maldan yana zarar edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ayva Reçeli Yemek Görmek:
Rüyada ayva reçeli yediğinizi görmeniz, sizi çok sevindirecek bir gelişmeye şahit olacağınıza, sevdiğiniz insanlarla ilgili yaşanacak olumlu gelişmelerin sizin de hayatınızı olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre de rüyada ayva reçeli yemek kolay elde edilecek rızka da delalet edilir.

Rüyada Ayva Kompostosu İçmek Görmek:
Rüyada ayva kompostosu içmek bekar rüya sahibi için yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle yapacağı mutlu bir evliliğe, evli kişiler için ise size hayrı dokunacak birinin hayatınıza gireceğine delalet eder. Rüyada içtiğiniz ayva kompostosunun tadını beğendiyseniz bir yolculuğa çıkacağınıza, ayva kompostosunun tadını beğenmediyseniz ise hoşlanmadığınız bir misafiri ağırlayacağınıza işarettir. Rüyada kendinizi ayva kompostosu yaparken görmeniz, iş hayatınızda emeklerinizin ve çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alacağınıza, hayalini kurduğunuz mertebeye ulaşacağınıza yorumlanır. Ayva kompostosunu yapılırken görmeniz ise, ticaretle uğraşan kişiler için yeni ortaklık anlaşmalarının yapılmasına, çalışan kişiler için ise memuriyet makamına yükselmeye alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. soner özcan dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Ayva Yemek Görmek..

 2. Abdullah dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 3. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 4. Berivan dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 5. Elif Demir dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 6. GÜLSER dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 7. cemal dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 8. Ferhat dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 9. Kader dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 10. akrep dedi ki:

  cok güzel Rüyada Ayva Yemek Görmek

 11. orhn88 dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

 12. selenay dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle