Rüyada Ayva Görmek

Rüyada Ayva Görmek:
Rüyada ayva görmek şifa bulmaya, rahata ve huzura kavuşmaya, hak yoluna dönmeye ya da hak yolunda olmaya, meslek hayatındaki yükselmelere, ticaret hayatındaki başarı ve zaferlere delalet eder. Sağlık sorunları olan bir kişi rüyasında ayva görürse bu kişi tez zamanda sıhhatine kavuşur. Evsiz biri ev sahibi olur, yokluktan ve borçtan beli bükülen bolluğa kavuşur, evli kişiler evlat sahibi olur, bekar kişiler kısmetlerine kavuşur. Rüyada ayva görmek herkes için bir yerde mutlaka faydası olacak bir olay yaşamaya delalet eder. Rüyada ayva görmek bazen kişinin gideceği yol olarak da tabir edilir. Bu yol uzun, sıkıcı ve rahatsızlık verici olsa da sonunda ferahlık var diye tabir edilir. Sarı ayva iyi değildir, sağlık sorunu anlamına gelir, yeşil ayva ise henüz vakti gelmemiş şans olarak tabir edilir.

Rüyada Ayva Yemek Görmek:
Rüyada ayva yemek tek şekilde tabir edilmez. Bazı rüya tabirleri ayva yemenin iyi olmadığını, rüya sahibinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler. Rüyada ayva yemek hamile bir kadın için hayırlıdır sağlıklı ve şirin bir bebek doğuracağı anlamına gelir. Sağlık sorunu olan kişi ayva yerse iyi olacak demektir.

Rüyada Ayva Satın Almak Görmek:
Rüyada ayva satın aldığını gören kişi hayırlı ve güzel bir evlat sahibi olacak diye tabir edilir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek:
Bir kişi rüyasında ayva ağacı görürse bu o rüya sahibinin etrafında kendisine faydası olmayan birine işarettir. Rüyada ağaçtan ayva toplarsa hayırlı olacak bir iş için yola çıkacak, bu işten de büyük bir kar elde edeceğine alamet edilir.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek:
Rüyada ayva reçeli görmek kişinin yorulmadan, emek harcamadan elde ettiği para demektir. Bu kişinin oturduğu yerde eline geçen bir kazancı var demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. sdtkar33 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. umut dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 3. seda tatlıses dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 4. deadd dedi ki:

  Rüyada Ayva Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 5. Neslihan dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 6. AdeM dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 7. asuman dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

BİR YORUM YAZ
site ekle