Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada Ayva Ağacı Görmek:
Rüyada ayva ağacı görmek, büyük şans ve uğur anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının kusursuz ve mükemmel geçeceğine,her arzusunun yerine geleceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına yorulur. Rüyada ayva ağacı görmek, ticaret ehli ve işin ustası olan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu sayede kişinin hiç kesilmeyecek bir geliri olacağı ve hayatı boyunca hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceği delalet edilir.

Rüyada Ayva Ağacından Ayva Toplamak:
Rüyasında ayva ağacından ayva topladığını gören kişi çok gezen kimse demektir.Rüya sahibi, gerek işinden dolayı gerekse sevdiği ve yeni yerler görmek hevesinde olduğu için yerinde durmayan, sürekli gemi, uçak ya da otobüsle seyahate çıkan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Ayva Görmek:
Rüyada ayva görmek, seyyah olan bir kişiye işaret eder. Sürekli seyir halinde ve göçebe olan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Aynı zamanda güzellik ve hayır bulmaya, fakirlikten kurtulmaya ve daimi bir bolluğa alamet eder.

Rüyada Ayva Yemek:
Rüyada ayva yemek, iyi değildir. Büyük bir acıya ve felakete tabir edilir. Rüya sahibinin taşıyamayacağı kadar büyük bir acı yaşayacağına ve yıkılacağına yorulur. Gözyaşı ve kedere delalet edilir.

Rüyada Ayva Kompostosu Görmek:
Rüyada ayva kompostosu görmek, işlerin hafifleyeceği, yoluna gireceği, kazanç kapılarının bir bir açılacağı ve sorunların çözülerek hayatın kolaylaşacağı şeklinde yorumlanır. Yaşamın güzelleşeceğine ve huzurlu günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Ayva Satın Almak:
Rüyasında ayva satın aldığını gören kişinin evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin büyüdüğünde erkekleri peşinden koşturacak ve tabir yerindeyse çok canlar yakacak güzellikte bir kız evlat sahibi olacağı tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. karamurat19821 dedi ki:

    elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Ayva Ağacı Görmek..

  2. adıle dedi ki:

    çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

  3. orhn88 dedi ki:

    Emeğinize sağlık Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle