Rüyada Ayrılmak Görmek

Rüyada Ayrılmak Görmek:
Rüyada ayrılmak, bazen yeni birlikteliklere, mutluluğa, aşka ve değişime tabir edilirken bazen de sevenlerin ayrılmasına, uzaklaşmasına ya da kırgın olmasına delalet eder. Hem güzel ve olumlu hem de kötü ve olumsuz olaylar yaşanmasına işaret eder. Bir yandan küslüklerin ve kırgınlıkların bitmesi, barış ve sevgi ortamının hakim olması şeklinde değerlendirilir bir yandan da insanlar arasında yaşanacak husumete, düşmanlığa, kıskançlığa ve fesata işaret eder.

Rüyada Eşinden Ayrılmak Görmek:
Rüyasında eşinden ayrıldığını gören kişinin hayatının zorlaşacağı, işlerinin ve yükünün çok daha ağırlaşacağı, iyi giden şeylerin tersine gitmeye başlayacağı anlamına gelir. Zorlukların ve sıkıntıların baş göstermesi ile alamet edilir.

Rüyada Kocadan Ayrılmak Görmek:
Rüya sahibinin başına pek çok kötü olay gelmesine ve tüm aksiliklerin sanki sıraya girmişçesine bir anda yaşanmasına işaret eder. Rüyasında kocasından ayrıldığını gören kişi geçim sıkıntısına düşer, borçlanır ve bu nedenle sağlığından olur diye tabir edilir.

Rüyada Boşanmak Görmek:
Rüyada boşanmak şans anlamına gelir. Rüya sahibi erkekse şansı açılacak ve hayatı yoluna girecek demektir. Eğer rüya sahibi kadınsa bu rüya, insanlarla olan iletişiminin bazı fikir çatışmaları nedeni ile bozulmasına en çok da özel hayatta problem yaşanmasına alamet eder.

Rüyada Vedalaşmak Görmek:
Ayrılık rüyaları arasında en hayırlı olanı belki de bu rüyadır denebilir. Tam tersi şekilde yorumlanır, uzakların yakın olması yani hasretin sona ermesi, ayrı olanların kucaklaşması ve çektikleri ayrılık acısından kurtulması anlamına gelirken bir yanda da fikir birliği edip, ortak görüşte bir araya gelerek, barış sağlamanın habercisi olarak tabir edilir.

Rüyada Uzaklaşmak Görmek:
Rüya sahibinin rüyası her ne şekilde olursa olsun yani kişi rüyasında her neyden uzaklaştığını görürse görsün rüyası aynı şekilde çıkacak demektir. Örneğin kişi uzak diyarlara gittiğini görmek süratiyle uzaklaşıyorsa gerçekten de uzağa gidecek demektir. Ya da sevdiği birinden soğuyup geri durmak suretiyle bir uzaklık yaşıyorsa bu rüyanın gerçek olacağı anlamına gelir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Berivan dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. CANSU dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. ERDEM dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 4. vaga_26 dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 5. sebahat dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 6. esin dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle