Rüyada Ayran Görmek

Rüyada Ayran Görmek:
Rüyada ayran görmek dürüst ve çalışkan kimseye işaret eder. Bu kişi kazandığı paranın hakkını veren, işini layığı ile yerine getiren kimsedir. Rüyasında ayran gören kişi çocuklarının boğazından haram lokma geçmemesi için gece gündüz çalışan ve çalışkanlığı sayesinde emeğinin karşılığını alan kişi olarak tabir edilir. Kısmet anlamına da gelir. Rüyada ayran görmek başka yerlerden daha iyi şartlarda ve daha iyi bir maaşa yeni bir iş teklifi almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi gerçek dostlara sahiptir, hayatında ne zaman tökezlese hep bu dostlar sayesinde doğrulur ve yeniden ayağa kalkar demektir.

Rüyada Ayran İçmek Görmek:
Rüya sahibinin etrafında kendisi gibi gönlü zengin, yüreği pak kişiler olduğuna işaret eder. Rüyasında ayran içtiğini gören kişi kendisi için hayırlı olacak yeni işlere atılacak, rızkını ve gelirini de çoğaltacak diye tabir edilir.

Rüyada Ayran Dökmek Görmek:
Müsrif kişi olarak tabir edilir. Rüyasında ayran döken kişinin malını gereksiz yere harcadığına fakat sonradan çok pişman olup darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Ayran Dağıtmak Görmek:
Rüya sahibinin yapacağı bir hayır işine yorulurken aynı zamanda malından ve parasından bazı kimselere pay vereceği anlamına gelir demektir.

Rüyada Ayran Yaptığını Görmek:
Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve sonu temiz bitecek olan gönül işine alamet eder.

Rüyada Ayran Almak Görmek:
Rüyada ayran aldığını görmek iyi değildir. Ayranı satın almak da birinden almak da aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için sıkıntılı ve zor günlerin gelmesi ve sağlık sorunları ile karşılaşması olarak ifade edilir.

Rüyada Ayran İkram Etmek Görmek:
Rüya sahibinin iyi ve kötü günde yanında olan gerçek bir dost ya da komşu edineceği şeklinde ifade edilir. Bu dost ya da komşu aile kadar yakın kimse olarak tanımlanır demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. suat dedi ki:

  Emeğinize sağlık.

 2. alps007 dedi ki:

  Rüyada Ayran Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. ilyaseren200 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 4. turkan dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle