Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek:
Rüyada aynı kişiyi görmek, kişinin bir çıkmazda olduğunu ve meseleleri enine boyuna değerlendiremediği için sıkıntısını bir türlü üzerinden atamadığını gösterir. Tekrarlanan hatalara da alamet olan rüya, kişinin inatçı tutumları yüzünden çevresi ile arasında sağlıklı iletişim kuramadığını, olayları nesnel değerlendiremediği için sürekli olarak çatışma yaşadığını da bildirir. Görülen kişi tanınan biri ise bu durumda, gerçek hayatta o kimse ile yaşanacak tatsız bir olaya ve çözümsüzlüğe delalet ettiği gibi, küslük veya kırgınlık gibi durumların da yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Aynı Kişiyle Konuşmak:
Rüyada hep aynı kişiyle konuştuğunu görmek, konuşulanlara göre ve rüyanın diğer kısımlarına uygun şekilde değerlendirilmelidir. Konuşulanlar hatırlanıyorsa o şekilde bir mana çıkarılır. Kişi sadece konuştuğunu hatırlıyor ama içeriğini hatırlamıyorsa bu durumda, rüyada görülen kişinin kendisinden yardım istediği anlaşılmalıdır. Aynı kişiyle konuşmak, gerçek hayatta da o kimse ile yapılacak önemli bir konuşmaya delalet ettiği gibi, tanınmayan biri ile sürekli konuşulduğunun görülmesi, kişinin kendisini ateşe atacağı bir olaya karışacağı şeklinde uyarı olarak tabir edilir.

Rüyada Aynı Kişiyle Tartışmak:
Geçmişten gelen ve bir türlü kapanmayan bir olayın, davanın, bugün yeniden gündeme geleceğini ve rüya sahibinin canının sıkılacağını tabir eder. Aynı kişiyle tartışmak evli kimselerde ev içindeki huzursuzluğun giderek tırmanacağı sinyallerini de verir. Özellikle iş hayatında alınacak ihtarlara ve yapılacak önemli hatalara, kişinin dikkat etmemesi halinde işten çıkarılacağına da alamet edilir.

Rüyada Aynı Kişiyi Görmenin Psikolojik Tabiri:
Psikolojik olarak aşırı takıntılı, kimseyi dinlemeyen ve burnunun dikine giden kimseleri işaret eder. Bu tip rüyalar gören kimseler, gerçek hayatlarında da bazı kimselere karşı platonik aşk yaşar ve dünyalarını o kimse üzerine kurarlar. Aşırı bağ kurmanın ve gerçek hayattan koparak yaşamanın da sembolü olan rüya, obsesif bir kişilik bozukluğunun delaletidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. snow dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 2. paradise dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 3. Gülçin dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

  Beğendim. Admin

 5. hamit dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 6. hatice dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

 7. memheet_ata_979 dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 8. erdal dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 9. deryab_2015 dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 10. suat dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 11. karamurat19821 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 12. asuman dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 13. kantan_ali_961 dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 14. Ezgi dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

 15. astraa dedi ki:

  cok güzel Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle