Rüyada Aynaya Bakmak Görmek

Rüyada Aynaya Bakmak Görmek:
Rüyada aynaya bakmak, rüya sahibinin yaşayacağı değişikliklere ve yeniliklere alamet eder. Kişi, yeni insanlarla tanışacak, onlarla yeni dostluklar kuracak ve çevresini genişletecek demektir. Rüyasında aynaya baktığını gören kişi yeni yerler görür, yeni mekanlara girer ve eğlenceli günler geçirir diye yorumlanırken bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin stresli günler yaşayacağına bu nedenle de çevresindekilere karşı huysuzluk edeceğine delalet edilir.

Rüyada Aynaya Baktığını Görmek:
Rüyasında aynaya baktığını gören kişinin rüyası hem güzel hem de kötü günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir yandan arkadaşlarına karşı olacağı, onlarla fikir ayrılıkları yaşayacağı ve bazıları ile düşman olacağı ile tabir edilirken öte yandan da bazı arkadaşları ile samimiyetini ilerleteceği, onlarla bir araya gelip zevkli organizasyonlara katılacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Aynada Kendini Görmek:
Rüyada aynada kendini görmek, rüya sahibinin huy değiştireceği, çok alıngan olacağı, her söyleneni yanlış anlayacağı bu yüzden insanlarla sürekli kavga halinde olacağı ve sinirli günler geçireceği bir dönem geçireceği ile yorumlanır.

Rüyada Aynada Kendini Güzel Görmek:
Rüyada aynada kendini güzel görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin istediği gibi bir yaşamı olacağına, her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Aynaya Bakıp Ağlamak:
Rüyada aynaya bakıp ağlamak, iyi ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin güzel haberler alacağına, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına rivayet edilir. Kişi, gönül hoşluğu içinde güzel günler yaşayacaktır diye delalet edilir.

Rüyada Aynaya Bakıp Gülmek:
Rüyada aynaya bakıp gülmek, sıkıntıların geride kalacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına ve dertlerini unutacağına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. rose dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. Berivan dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. erkan dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle