Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada Aynada Kendini Görmek:
Rüyada aynada kendini görmek, rüya sahibinin kendi yaptığı davranışlar nedeniyle zarar görmesi ve pişmanlık duyması anlamına gelir. Rüya sahibinin aynada kendisini görmesi, kendisi ile yüzleşmesi ile tabir olunur. Vicdan muhasebesi yapacak olan kişi, yaptığı hataların farkına varıp pişmanlıkları ile yaptıklarını düzeltmesi gerekecektir. Öbür yandan rüya sahibi için yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye delalet edilir.

Rüyada Aynada Kendini Farklı Görmek:
Rüyada aynada kendisini farklı gören kimse, çevresinden bazı şeyleri saklayacaktır. Rüya sahibi insanlara gerçek yüzünü göstermeyecek veya yaptığı bir şeyin utançlık duyurması sebebiyle gizlenmesini sağlayacaktır. Alçakça davranışlarda bulunacak, insanların gözünde küçülmesine neden olacak hareket veya olaylar gerçekleşecektir. Ancak rüya sahibi bu yaptıklarından dolayı rahatsız olmayacak demektir.

Rüyada Aynada Kendini Şişman Görmek:
Rüyada aynada kendini şişman görmek, kendini beğenmiş ve diğer insanlardan büyük görmek anlamına gelir. Rüya sahibi kendisini çevresinde önemli bir kişilik olarak görünmek için her yolu deneyecektir. Ancak insanların düşüncelerine değer vermez ve kendi istediğinin olması için onlara tavır gösterir demektir.

Rüyada Aynada Kendini Kel Görmek:
Rüyada aynada kendini kel gören kimse, özgüvenini kaybeder. Yaşadığı olumsuzluklar, üst üste şansız olaylar rüya sahibinin kendisine olan güveninin azalmasına ve bazı işlerden kaçmasına neden olacaktır. Rüya sahibinde beğenilmeme korkusu oluşacaktır. Ancak rüya sahibi rahat olmalıdır. Çevresindeki insanlar tarafından sevilen ve beğenilen bir kişidir. Rüya sahibinin alçakgönüllülüğü, saflığı böyle düşünmesine yol açacak diye tabir edilir.

Rüyada Aynada Kendini Sakallı Görmek:
Rüyada aynada kendini sakallı görmek, hastalığa delalet eder. Rüya sahibi yakın zamanda bir rahatsızlık geçirecek ve bu hastalık psikolojik olarak rüya sahibine ciddi zarar verecektir. Sıkıntı ve dertler kişinin hayatında buhranlı bir döneme girmesine sebep olacaktır. Bu dönem oldukça uzun sürebilir diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. deathman dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 2. yıldız dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. arıza dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 4. ayse dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

 5. fatma dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Aynada Kendini Görmek yazılarınız güzel

 6. fuat dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Aynada Kendini Görmek..

BİR YORUM YAZ
site ekle