Rüyada Ayna Kırılması Görmek

Rüyada Ayna Kırılması Görmek:
Rüyada ayna kırılması, kötü haberlere delalet eder. Rüya sahibi, yakın zamanda bir kadının ölümü haberini alacaktır. Eşin ölüm haberi gelmesi de muhtemeldir. Eşinin ölümü rüya sahibi için oldukça kederli günler yaşamasına neden olacaktır. Rüyada aynanın kırıldığını gören kimse, hayatında oldukça zor günler geçirecektir, manevi açıdan ciddi zarar alacak ve psikolojik zedelenme meydana gelecek demektir.

Rüyada Kırık Ayna Görmek:
Rüyada kırık ayna görmek, şansızlıkla tabir olunur. Rüya sahibinin son zamanlarda girişeceği işler yolunda gitmeyecek, başarısız sonuçlar alacaktır. Ümit bağladığı olaylar gerçekleşmeyecektir. Rüya sahibinin üzerinde bir uğursuzluk olacaktır ve çevresindeki insanları da etkileyecektir. Rüyada kırık ayna görmek bazen de eşin ölümüne yorumlanır demektir.

Rüyada Ayna Görmek:
Rüyada ayna görmek, hayal ve gurur ile yorumlanır. Rüya sahibi yapacağı işlerle kendisi ile gurur duyacaktır. Hayallerini gerçekleştirebilmek için gerekli adımları atacaktır. Rüyada aynaya bakarken kendisini bitkin, solgun gören kimse, sorunlarla boğuşacaktır. Hayatında ters giden bazı şeyler olacaktır. Ancak kendisini çok güzel gören kişi, mutlu olacağı olaylar yaşar diye tabir edilir.

Rüyada Ayna Kırmak:
Rüyada ayna kırmak, beceriksizlikle tabir olunur. Rüya sahibi kendi beceriksizliği ile istediği şeyleri gerçekleştiremeyecektir. Bu nedenle kendisine küsecektir. İnsanların kendisi hakkında neler düşündüğünü kendisine dert eder. Başarısızlıkları kendisine olan güvenini de zedeleyecek ve bundan sonra her işe girerken bir korku olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayna kıran kimse, ailesinden birinin ölüm haberini alacak demektir.

Rüyada Cam Kırılması Görmek:
Rüyada camı eğer rüya sahibi kendisi kırmış ise, üzüntülü haberlerin yavaş yavaş biteceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına tabir olunur. Rüya sahibi rüyasında cam parçaları topladığını görmüş ise, biraz yaralayıcı sözlerin içerisinde olacaktır. Kişi, kendi yaptığı bir hatanın bedelini ödeyecektir. Bu duruma hazırlıklı olmalıdır diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. behcet_n_1981 dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 2. ypekez dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. Elif dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. ugur dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 5. astalavista dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 6. polo dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Ayna Kırılması Görmek yazılarınız güzel

 7. cnyt8784 dedi ki:

  Beğendim. Admin

 8. paradise dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 9. ÇAKIR dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 10. AYDAN dedi ki:

  Tsk Admin

 11. Like dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 12. KADERIMFM dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle