Rüyada Ayin Görmek

Rüyada Ayin Görmek:
Rüyada ayin görmek, rüyayı gören kişinin yabancı dinlerden birine mensup olması durumunda iyilik, hayır ve güzellik olarak tabir edilir. Kazanç, başarı, rütbe, sağlık, sıhhat ve huzur anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin hayatının iyi şekilde ilerleme göstereceğine yorulur. Fakat rüyayı gören kişinin Müslümanlık dininden bir kimse olması durumunda, kavga, sorun, karışıklık ve sıkıntı olarak yorumlanır.

Rüyada Ayin Yapıldığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin kendisine yakışmayacak işlere gireceğine, günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Ayin Yapmak:
Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinden vazgeçeceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına ve olgun tavrını bırakarak, deyim yerindeyse dişe diş, kana kan mantığını benimseyeceğine yorulur. Rüya sahibinin tüm doğrularını başkaları ile değiştireceğine delalet edilir.

Rüyada Kilise Ayini Görmek:
Rüyayı gören kişinin Hristiyanların yaptığı kilise ayinin görmesi iyidir ve rüyayı gören kişinin karşılaşacağı güzel fırsatlara ve büyük kısmetlere tabir edilirken rüyayı gören kişinin Müslümanların yaptığı kilise ayinini görmesi, yanlışlıklara, garipliklere ve aksaklıklara alamet edilir.

Rüyada Hristiyan Ayini Görmek:
Rüyada Hristiyan ayini görmek, makbul bir iş yapmaya, doğruluğu bulmaya, olgunlaşmaya, tecrübe kazanmaya, ilerlemeye, yükselmeye, dini vecibelerin gerçekleştirilmesine, bireysel kazanımlar elde etmeye, geniş bir çevre sahibi olmaya ve iyi niyetlerden hayır görmeye delalet eder.

Rüyada Kilise Görmek:
Rüyayı gören kişinin bilgisinin genişleyeceğine, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine işaret edilir.

Rüyada Papaz Görmek:
Rüyayı gören kişinin makul bir hayat yaşayıp mutlu olmak için çaba göstereceğine, doğruluğunun ispatının bulunmadığı gerçekler konusunda daha fazla düşünmesi gerektiğine, inancını yaşamak için çok daha fazla gayret göstermesi gerektiğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Zeren dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. refaba_2014 dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. resat dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. turgay_hazar dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 5. Anonim dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 6. İsmail dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 7. hatice dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 8. yakamoz dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 9. heyyy dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Ayin Görmek yazılarınız güzel

BİR YORUM YAZ
site ekle