Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek:
Rüyada ayı görmek bir hasım ya da rakip ile tabir edilir. Rüyada ayı gören kişi kendisinin yanında sözüm ona onu destekliyormuş gibi görünen bir kişi tarafından büyük bir zarar görecek ve tabir yerindeyse sırtından bıçaklanacak demektir. Rüyada görülen ayı kıskanç, kötü huylu ve kötü niyetli bir kadına da delalet eder. Rüyada ayı görmek genelde zorluk, sıkıntı ve sorun olarak yorumlandığı gibi aynı zamanda hasım ya da rakipler nedeni ile yaşanacak olan sorunlara işaret eder.

Rüyada Ayı Öldürmek:
Rüyada ayı öldürmek iyidir, sorunların üstesinden gelmeye, zorlukları atlatmaya ve sonunda rahata ermeye delalet eder.

Rüyada Ayı Avlamak:
Rüyada ayı avlamak yalancı, kötü niyetli, kurnaz kişinin cahil kişiler tarafından itibar ve saygınlık göstermesine delalet eder. Rüyada ayı avlamak da ayı avlayan birini görmek de aynı şekilde alamet edilir.

Rüyada Ayıya Binmek:
Rüyada ayıya binmek yetkili bir kişinin bir şeyi ya da bir kişiyi himaye etmesine veya nikahı olmayan biri ile cinsi münasebete girmesine işaret eder.

Rüyada Ayı Eti Görmek:
Rüyada ayı eti görmek hasmın ya da rakibinin mal varlığına işaret eder. Rüyada ayı postu görmek de aynı şekilde tabir edilir. Rüyada ayı sütü görmek kişiyi kuşkuya götürecek bir olayın yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek:
Rüyada beyaz ayı, kutup ayısı görmek çok hayırlı ve güzeldir. İşlerin açılacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Ayı Görmek:
Rüyada siyah ayı görmek hane içinde tatsızlık ve sorun yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Bağlı Ayı Görmek:
Rüyada bağlı bir ayı görmek hayırlı olmayan işlere işaret eder. Bu rüya çok büyük üzüntülere ve sıkıntılara alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Tuba dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. ŞiNaSi dedi ki:

  Rüyada Ayı Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 3. xado dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 4. züleyha dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle