Rüyada Ayet Okumak Görmek

Rüyada Ayet Okumak Görmek:
Rüyada ayet okumak, kişinin güzel ameline, temiz kalbine ve iyi huyuna işarettir. Bu rüyayı gören kişinin eğer bir dileği varsa en hayırlı şekilde kabul olunur. Bu rüya her türlü istek ve arzuların gerçekleşmesine, selamete ve ihsana, bolluk bereketle geçecek bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya, uzakta olanlar için eve dönmeye, korktuğundan emin olmaya, tehlikelerden kurtulmaya, üzüntülerin bitmesine kısaca her türlü rahmet ve berekete delalet eder.

Rüyada Rahmet Ayetlerini Okumak Görmek:
Rüyada rahmet ayetlerini okuyan kimse Allah’ın merhametine mazhar olarak çektiği sıkıntılardan kurtulur. Bu, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Her türlü kötülüklerden emin olmaya, mutluluğa, bereketle geçecek bir ömre, sıkıntılardan sonra ferahlamaya işarettir. Rüyada ölmüş birinin bu ayetleri okuması ahirette yerinin güzelliğine alamet eder.

Rüyada Azap Ayetlerini Okumak Görmek:
Rüyasında azap ayetlerini okuyan korktuğundan emin olur. Bu rüya yakında tük sıkıntılarınızın ve korkularınızın geçeceğine, yakın zamanda başınızdaki tüm tehlikelerden kurtulacağınıza; eğer rüyayı gören herhangi birinden çekiniyorsa o kişinin kötülüklerinden emin olmaya işarettir. Rüyada ölmüş birinin bu ayetleri okuması ahirette bazı sıkıntılar çektiğini gösterir.

Rüyada Yasin Okumak Görmek:
Yasin suresi, Kuran’ın kalbi olarak bilinir. Bu yüzden bu sureyi rüyada okumak her yönüyle hayırdır. Bu rüyayı gören arzu ve isteklerine nail olur. Tüm sıkıntılardan kurtularak ferah ve güzel bir hayat sürer. Bazen de bu rüya uzun ömre, çekilen üzüntülerin bitmesine, her anlamda güzel ve hayırlı bir ömre alamet eder.

Rüyada Abese Suresi Okumak Görmek:
Rüyada abese suresi genellikle kibirli olan ve insanları daima küçük gören bir kimseye yapılan uyarıdır. Bu nedenle bu sureyi okuduğunu gören kimse davranışlarına dikkat etmeli ve insanları kırmamaya özen göstermelidir. Bu sure bazen de verilmeyen zekatlara alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. KADERIMFM dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. İsimsiz dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 3. kalp dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. kalp dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. brhn67 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 6. v.goktepe dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 7. Gülcan dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle