Rüyada Ayet Görmek

Rüyada Ayet Görmek:
Rüyada ayet görmek, büyük hikmet olarak değerlendirilir. Şans, kısmet, mutluluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin güzel haberler alıp, sevinmesine işaret eder. Rüyada ayet görmek, kişinin çevresinde yaşanacak olan temiz ve hayırlı olaylara delalet ederken aynı zamanda etrafının her zaman kalabalık olacağı ve bu kalabalığın kuru kalabalık ya da menfaat gözetenlerin oluşturduğu bir kalabalık değil, çok hayırlı kalabalık olacağı anlamına gelir. Her mümine nasip olmayacak kadar özel bir rüya olduğuna yorulur.

Rüyada Ayet Okuduğunu Görmek:
Rüyasında ayet okuduğunu gören kişi, Allah’ın lütuflarına nail olur ve müjdeli haberlere kavuşur. Rüya sahibi sevinçlerin en makbulünü ve en büyüğünü yaşayacak diye tabir edilir.

Rüyada Ayet Dinlemek:
Rüyada ayet dinlemek, her dileğine kavuşmaya ve rabbine her nefeste şükretmeye tabir edilir. Rüya sahibi nurlar içerisinde olacak, her işinde başarıya ulaşacak, her acıya ve sıkıntıya katlanma gücüne sahip olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kuranı Kerim Ayetleri Görmek:
Rüyasında kuranı kerim ayetlerini görüp okuyan kişinin Allah katında yedi kat göğe yükseleceği kadar makbul olacak bir sadaka vereceğine ya da sevap işleyeceğine tabir edilir. Kişi rabbine el açıp yalvardığı için kendine nasip edilen bir lütfa karşı bunu yaradana borç bilerek yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak:
Rüyada ayetel kürsi okumak, rüya sahibinin ileride dini için insanlara vaazlar ve doğru bilgiler verecek kadar kutsal bilgilerle dolu olacağına işaret eder. Kişi ileride kendisini tamamen dinine adayacak ve kalan ömrünü de inanmayanları dine döndürmek için harcayacak diye tabir edilir.

Rüyada Kuranı Kerim Okumak:
Rüyada kuranı kerim okuduğunu gören kişi, tüm dertlerinden ve korkularından kurtulur. Mevki atlar, gözü ve gönlü doyacak kadar zenginliğe kavuşur demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Halil İbo dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 2. akanborsaci dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 3. kizilok dedi ki:

  Çok çok güzel A

 4. pink dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 5. Ayla dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Ayet Görmek yazıları çok güzel..

 6. behcet_n_1981 dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 7. Dilek balcı dedi ki:

  Thanks Admin.

 8. osman dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

BİR YORUM YAZ
site ekle