Rüyada Ayçiçeği Görmek

Rüyada Ayçiçeği Görmek:
Rüyada ayçiçeği görmek, kişinin aradığı huzura ve mutluluğa kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin geleceği açık, yolu da aydınlıktır. Allah yoluna kendisine hayır getirecek kişileri çıkaracaktır ve bu kişiler sayesinde hem hayatı güzelleşecek hem de kötülüklerden, kazalardan ve belalardan uzak olacak demektir. Rüyada ayçiçeği görmek, hayat boyunca kesilmeyecek olan kazanca ve rızka tabir edilir. Rahat, mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamak olarak yorumlanır.

Rüyada Ayçiçeği Yediğini Görmek:
Rüyada ayçiçeği yediğini gören kişi hayattan yana şifa bulacak demektir. Ağır borçlar kolaylıkla kapanacak, hastalıklar bitecek, hayat bir anda güzelleşecek ve hafifleyecektir. Sıkıntının, derdin ve fakirliğin yerini, sağlık, zenginlik ve mutluluk alacaktır diye delalet edilir.

Rüyada Ayçiçeği Toplamak Görmek:
Büyük, ani değişiklik ve sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin öylesine ve büyük beklentiler içerisine girmeden atıldığı bir işten hiç ummadığı ve hayal edemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Ayçiçeği Tarlası Görmek:
Rüyada ayçiçeği tarlası görmek, rüya sahibinin her zaman herkese iyi niyetlerle ve dostane duygularla yaklaştığına, düşmanına dahi kötülük yapamayacak kadar temiz kalpli ve incelikli olduğuna delalet eder. Kişi, kendini iyi şeyler yapmaya adamış, yüce gönüllü biri demektir.

Rüyada Ayçiçeği Ekmek Görmek:
Rüyada ayçiçeği ekmek de rüyada ayçiçeği tarlası görmek gibi tabir edilir. İyiliğe ve hayra yakın durup, hak yolunda sevap olacak, insanlar için de makbule geçecek ameller yapmaya delalet eder.

Rüyada Ayçiçeği Almak Görmek:
Rüyada ayçiçeği aldığını gören kişi muradına erecek ve sevdiğine kavuşacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibi hayallerini süsleyen kişiyi bulacak, onunla çok mutlu olacağı bir hayata adım atmak için bir araya gelip, saygı ve sevgi çerçevesinde bir birlikteliğe başlayacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. KEZBAN dedi ki:

  Tamam lan yaşayın siz, ben bakmıyorum.

 2. DEMIR dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 3. ahmet dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 4. KALBIM dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 5. Şinasi dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 6. fuat dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 7. oguzhan dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle