Rüyada Ayçekirdeği Görmek

Rüyada Ayçekirdeği Görmek:
Rüyada ayçekirdeği görmek, rüyayı gören kişinin kendisine hiç hayrı dokunamayacak işlere ya da böyle kişilere inanması nedeni ile hayal kırıklığı yaşamakla kalmayacağına aynı zamanda beyhude yere zaman, nefes ve para harcamış olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin günlerini menfaat getiremeyecek, ancak emeğine ve uğraşına yazık edecek bazı durumların üzerine giderek geçireceğine fakat sonunda zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada Ayçekirdeği Yemek:
Rüyayı gören kişinin kendisi ve geleceği adına daha faydalı işler yapması eline geçen fırsatları daha iyi değerlendirmesi ve kıymetini daha iyi bilmesi gerektiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendine zevk vermeyen, hiçbir amacı olmayan, bütün gün evde oturan kişilerden kendisine hayır gelmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Ayçekirdeği Satın Almak:
Rüyasında ayçekirdeği satın aldığını gören kişinin kar getirmeyecek işlere heveslenerek, o işlere sermaye gömeceğine ve bu durumda da maddi güç kaybedeceğine işaret eder. Bu rüya, yakın zamanda yatırımda bulunmak ya da yeni iş girişimleri yapmak isteyen rüya sahiplerine uyarı niteliği taşımakta diye tabir edilir.

Rüyada Ayçekirdeği Tarlası Görmek:
Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin işlerinde verimin artacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin az bir sermaye ile gireceği işten kar elde ederek, işlerini genişleteceğine ve karlı ticaret yapmış olacağına delalet eder.

Rüyada Ayçekirdeği İçi Görmek:
Rüyayı gören kişinin kolay yoldan ve helal şekilde ekmek kazanacağı ve hayatını çok rahat şekilde idame ettireceği şeklinde yorumlanır. Kolay ve konfor içinde yaşanacak bir hayata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Ayçekirdeği Kabuğu Görmek:
Rüya sahibinin hedeflerine ve hayallerine ancak çalışarak, didinerek ve mücadele vererek ulaşabileceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine alamet eder. Mutluluk getirmeyecek düşlere kapılmak diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. dilek2801 dedi ki:

  Rüyada Ayçekirdeği Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 2. kizilay dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Ayçekirdeği Görmek yazıları çok güzel..

 3. emre dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. AYDIN dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 5. Elif dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. osman dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 7. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Orhan

 8. AdeM dedi ki:

  Güzel konular Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle