Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek Görmek

Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek Görmek:
Rüyada ayakkabısını kaybetmek, kişinin istediği bir şeye kavuşamamasına, uzun süredir çıkmayı arzu ettiği yolculuğu ertelemek zorunda kalmasına, iş hayatında yaşayacağı bazı zorluklara, birtakım kimselerle görüşmeyi kesmesine, yakında akrabalar içinde çıkacak husumetlere, bazen de kendisine uygun olmayan bir kadınla evlenmesine veya eşinin hayırlı bir insan olmamasına delalet eder.

Rüyada Kaybettiği Ayakkabısını Bulmak:
Rüyasında kaybettiği ayakkabısını bulan kimse tam ümidini kesmişken istediğine nail olur. bu rüya, bazen de çok sevineceği bir haber almaya, müjdeli bazı havadislere, nimetlerin çoğalmasına talihin artmasına, çok şanslı ve güzel bir döneme, derecenin yükselip çevresinden takdir görmesine alamet eder.

Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek:
Rüyada ayakkabı bağı gören kişinin üzerine büyük bir sorumluluk yüklenir. Bu rüya, yakında bazı zorluklarla karşılaşacağınıza veya birtakım sıkıntılar yaşayacağınıza; eğer sabrederseniz bu sıkıntıların yerini mutluluğa ve ferahlığa bırakmasına işarettir. Ayakkabısının bağını çözenin sorunları ve problemleri de bir bir çözüme kavuşur diye tabir edilir.

Rüyada Ayakkabısının Tekini Kaybetmek:
Ayakkabısının tekini kaybeden kimsenin hayatında mutlulukların yanında mutsuzluklar da olur. bu rüya bazen de isteklerinizin bir kısmının gerçekleşip bazılarının ise gerçekleşmeyeceğine yorumlanır. Bazen de bu rüya, eşinizle aranızda küçük tartışmaların yaşanmasına ve aile hayatında baş gösterecek bazı tatsız durumlara da delalet edilir.

Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek:
Rüyasında başkasının ayakkabısını giyen kimse, eğer o kişiyi tanıyorsa onunla birlikte yolculuğa çıkar. Bazen de bu rüya sizin o adamın fıtratında olmanıza, onun mesleğini devam ettirmenize, çok iyi dost olup sürekli görüşmenize, o kimsenin sırlarına vakıf olmaya alamet edilir.

Rüyada Camide Ayakkabılarını Kaybetmek:
Camide kaybedilen ayakkabılar, manevi anlamda eksikliklere, ibadetlerinizi tam olarak yapmamanıza, maneviyattan kopup dünyaya meyletmeye işarettir. Bazı durumlarda bu rüya istedikleriniz için dua etmeniz gerektiğini gösteren ve uyarıcı mahiyeti olan bir rüya demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. seda tatlıses dedi ki:

  Tsk Admin

 2. Mahmud dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. ayse dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. Ayla dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 5. mehtap dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek Görmek

 6. mehtap dedi ki:

  cok güzel Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek Görmek

 7. mami dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

BİR YORUM YAZ
site ekle