Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek Görmek

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek Görmek:
Rüyada ayakkabını tekini kaybetmek, kişinin aynı zamanda hem nimetlerle hem de bazı musibetlerle karşılaşmasına işarettir. Bazen de bu rüya yaşayacağınız küçük çaplı sıkıntılara, karşılaşacağınız zorluklara, iş hayatında takdir kazandıktan sonra bazı hatalarınız sonucu zarar görmenize, aile içinde yaşanacak tartışmalara veya eşler arasındaki küçük sürtüşmelere delalet edilir.

Rüyada Ayakkabısının Tekinin Yırtılması Görmek:
Rüyada ayakkabısının tekinin yırtıldığını gören kişi hanımı ile olumlu olumsuz bazı olaylar yaşar veya kişinin başına çeşitli hadiseler gelir. Bu rüya yaşamınızın tek düze geçmeyeceğini, bazen huzurlu ve sakin bir ömür sürerken zamanla da çeşitli çalkantılar yaşayabileceğinizi tabir edilir.

Rüyada Ayakkabısız Yürümek Görmek:
Rüyada ayakkabısı olmadan yürüyen kimse, meşakkatle bazı mallar elde eder veya zorluklardan geçerek ferahlığa kavuşur. Bu rüya kişinin iş hayatında yaşayacağı zorluklara, bazen sıkıntı ile elde edilecek paraya, hanımı ile yaşayacağı tartışmalara, maddi konularda sıkıntı çekmeye de alamet edilir.

Rüyada Ayakkabısının Üstüne Basmak Görmek:
Rüyada ayakkabısının üstüne basan kimse tanıdığı bir kadına haksızlık yapar veya ona eziyet eder. Bu rüya insanlar hakkında sürekli suizan etmeniz sonucunda çeşitli zararlarla karşılaştığınızın ve bu nedenle bu davranışları devam ettirmemeniz gerektiğinin bir göstergesi olarak delalet edilir.

Rüyada Ayakkabısını Fırlatmak Görmek:
Rüyada ayakkabınızı birine fırlatmak, o kişi ile aranızın bozulmasına, yaşayacağınız tatsız hadiselere, tartışmalara ve kavgalara, bazen geçim sıkıntısına, kendi isteği ile malının bir bölümünü vermeye, miras bırakmaya, çocukların amal bölüştürmeye de işaret edilir.

Rüyada Ayakkabılık Görmek:
Rüyada bir ayakkabılık olduğunu ve içinde de bir sürü ayakkabı bulunduğunu gören kişinin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya genellikle dünyalığa, dünyada elde edeceğiniz mal ve menfaatlere, bazen de güzel bir geçime, zafer kazanmaya, size hizmet edecek kişilere, yönetici olmaya ve emri altında bulunacak kişilere alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 2. herkul dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 3. ergün dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 4. Hatice dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle