Rüyada Ayakkabılık Görmek

Rüyada Ayakkabılık Görmek:
Rüyada ayakkabılık görmek, rüya sahibinin, sevdiği ve değer verdiği insanlardan yakın bir zaman içinde çok kötü ve üzüntü verici bazı haberler alacağına, bu yüzden neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine ve uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyecek kadar endişe verici durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Ayakkabılık Temizlemek:
Uzaktaki bir akrabasından büyük bir hastalık haberi alan rüya sahibinin, bu haber üzerine bu akrabasının içinde bulunduğu durumun iyiye gitmesi için yardımcı olabilecek çeşitli adımlar atacağına ve bu sayede hasta kişiyi biraz olsun mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyada Ayakkabılık Almak:
İş hayatında ya da aile hayatında çok kötü olaylar yaşayan rüya sahibinin, büyük sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kurtulmak için kendisini çok yıpratacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine ve zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Boş Ayakkabılık Görmek:
Uzun bir zaman önce iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük ihanetler ve üzüntüler yaşayan ve bu sebeple neredeyse insanlara küsen rüya sahibinin, yakın bir zamanda tek başına kalmak için büyük çaba sarfedeceğine işaret eder.

Rüyada Ayakkabılıkta Ayakkabı Görmek:
İş hayatında çok emek verilerek yapılan çalışmalar ve büyük bir sabır gösterilerek ortaya konan projeler sayesinde büyük bir kazanç elde edileceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek:
Rüyayı gören kişinin, bazı sıkıntılı ve sorunlu durumlar yaşayacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine ve zarara uğrayacağına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Cemil dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 2. umut dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 3. isme gerek yok dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. ERDEM dedi ki:

  cok güzel Rüyada Ayakkabılık Görmek

 5. Kemal dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 6. bekir dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 7. Gülçin dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 8. Şinasi dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle