Rüyada Ayakkabılar Görmek

Rüyada Ayakkabılar Görmek:
Rüyada ayakkabılar görmek, esasen görülen ayakkabıların rengine, şekline ya da diğer özelliklerine bakılarak tabir edilmektedir. Örneğin; yeni ayakkabılar görmek, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin şansının açılacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına yorulurken eski ayakkabılar görmek de tam tersi şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişi için mutsuzluğa neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Ayakkabılar Almak Görmek:
Rüyayı gören kişinin kısmet alacağına rivayet edilir. Birden fazla ayakkabı almak, rüya sahibinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına ve bu sayede zenginliği bulacağına delalet edilir.

Rüyada Ayakkabılar Denemek Görmek:
Rüyayı gören kişinin yeni atılımlar yapacağına ve yeni girişimlerde bulunacağına ve sonunda istediği karı elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ticarete atılmak ve kendi işini kurmak gibi büyük ve ciddi planları olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ayakkabıları Kaybetmek Görmek:
Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine ve mutsuz günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin tabiri caizse elini attığı dalların kırılacağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına ve hayatının düzeninin sarsılacağına alamet eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabılar Görmek:
Rüyayı gören kişinin itibarının artmasına vesile olacak güzel işler yapacağına delalet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin kendisine karşı çok özenli olduğuna ve her zaman şık, bakımlı ve temiz olmaya özen gösterdiğine delalet edilir.

Rüyada Ayakkabılarını Çıkarmak Görmek:
Ferahlık, sevinç ve mutluluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine ve böylece rahatının da yerine geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde şansının ve kısmetinin açılacağına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Ezgi dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 2. GüzeL Mekan dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 3. hatice dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 4. hilal dedi ki:

  cok güzel Rüyada Ayakkabılar Görmek

 5. Sokak KIZI dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 6. osman dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle