Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmek

Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmek:
Rüyada ayakkabı yırtılması görmek, kişi için mevcut durumun çok ufak bir değişiklikle devam edeceği ve daha sonrasında yine aynı sıkıntıların yaşanacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin hayat arkadaşını kaybedeceği şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi için kedere düşeceği yeni bir olayın yaşanacağı, çalıştığı yerde huzurunun tamamen bozulacağı ve içine kapanık, dertli biri haline geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada yırtılan ayakkabı görmek ikili ilişkilerde yabancı bir memlekette ya da başka bir şehirde yaşayan kimse ile arkadaşlık kurulacağına ve kişinin hayatında sürekli bir özlem halinin olacağına da delalet eder.

Rüyada Ayakkabısının Yırtıldığını Görmek:
Kişinin sağlığında meydana gelecek önemli bir rahatsızlığa ve ameliyat olma durumuna işaret eden rüya, yalan söylemek anlamına da gelir. Zor durumda kalarak yalan söylemeye veya istenmediği halde sevimsiz bir işe bulaşmaya da delalet eden rüya, bir müddet kişinin canını sıkacak ve onu üzüntüye boğacak olaylar yaşanacağına dikkat çeker. Ailevi eski meselelerin yeniden gündeme geleceğini de bildiren rüya genellikle sıkıntı ve gözyaşı anlamlarına yorumlanır.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek:
Pek çok şekilde yorumlanır. Yırtık ayakkabı bazı yorumculara göre kişi için özlem duyacağı bir aşkın içine düşeceği ve gurbet yolu gözleyeceği anlamına gelir. Kimi yorumlara göre de kişinin çok dürüst yaşayan ve hileye, yalana harama asla el uzatmayan biri olduğunu bildirir. Kişinin çok eli açık olduğunu ve başkalarına yardım etmek adına zaman zaman kendisini de zor durumda bıraktığına yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmenin Psikolojik Tabiri:
Ayakkabı yırtılması genellikle kişinin masumiyetini kaybettiğini düşündüğü bir olayın kendisini ifade eder. Yakın zamanda veya geçmişte vuku bulan bir olaydan ötürü kişi kendisini kirlenmiş, masumiyetini yitirmiş ve herkesin gözünde değersiz bir insan olarak görür. Bir çeşit suçluluk psikolojisinin ve kendine eziyet etme durumunun ifadesi olarak tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. AdeM dedi ki:

  Allah hepinizedn razı olsun

 2. Beyaz dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 3. Dilek dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. KADERIMFM dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 5. sebahat dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 6. akanborsaci dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmek yazılarınız güzel

 7. v.goktepe dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 8. nikol dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 9. okan dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 10. serk dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 11. buket dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle