Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek

Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek:
Rüyada ayakkabı giymek, yaşanılan zorlukların ve zahmetin unutulacağı, arzuların yerine geleceği, duaların kabul olacağı ve hedeflerin ulaşılacak kadar yakınlaşacağı anlamına gelir. Kişinin hem çok çalışması sayesinde hem de Allah’ın kendisine yardımı ile kötü, mutsuz, parasız ve hasta günlerini atlatmayı başaracağına ve istediği hayatı yaşama mutluluğuna nail olacağına tabir edilir. Rüyada ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir dönem açılacağına delalet edilir.

Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek:
Rüyada başkasının ayakkabısını giymek o kişiden gelecek yardıma ve hayra delalet eder. Rüya sahibinin bir kişi aracılığı ile nimete kavuşacağı, darlığını atlatacağı, kendisine sabit kazanç getirecek bir iş yapacağına yorumlanır.

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Giymek:
Rüyada kahverengi ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin sahip olacağı dünya mallarına alamet eder. Bu rüya özellikle de emlak ve gayrimenkul edinmeye ve zenginliğini arttırmaya yorumlanır.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek:
Rüyada mavi ayakkabı giymek, şansın ve kısmetin açılması sayesinde kişinin esenlik ve huzur bulacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve aile saadetinin artacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek:
Rüyada siyah ayakkabı giymek, uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başına gelecek olan musibetlere, yaşayacağı hastalıklara, zorluklara ve mutsuzluklara delalet eder. Bu rüya, hayrın ve iyiliğin kişiden uzak olacağı günlerin yaşanacağı şeklinde işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek:
Rüyada beyaz ayakkabı giymek de tıpkı siyah ayakkabı giymek gibidir ve iyi şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibinin sakin ve huzurlu hayatının bozulacağına, gülen yüzünün solacağına, gözünden gözyaşlarının akacağına ve neşesinin kalmayacağına rivayet edilir. Beklenmedik ve hazırlıksız olarak fırtınalı geçecek günlere yakalanmaya, çaresiz ve yalnız kalmaya, işinden olmaya ve bu nedenle de kıtlık yaşamaya alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. recep dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 2. Sokak KIZI dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 3. osman dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 4. Canan dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek yazıları çok güzel..

 5. cemay dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 6. bengü dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek

 7. kutlu dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle