Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek

Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek:
Rüyada ayakkabı denemek, bazen kadınla yorulur. Bu rüyayı gören yakında, giydiği ayakkabıya nispet eden bir kadınla evlenir. Rahat ve hoş ayakkabı iyi geçimli ve güzel huylu bir kadına, dar ve rahatsız ayakkabı ise kötü fıratlı sürekli şikayet eden bir kadına işarettir. Bazen bu rüya hizmette bulunan bir kişi, iş hayatında itaat eden memur, güç ve kuvvet sahibi olma, eline geçecek mala ve geçime delalet eder. Güzel bir ayakkabı geçimin genişlemesine, dar bir ayakkabı ise zorluklarla mücadeleye alamet eder.

Rüyada Ayakkabı Görmek:
Rüyada görülen ayakkabı kadın veya cariyedir. Bu rüya bekarlar için evlenmeye, evliler için maddi sıkıntılardan kurtulmaya, geçimini temin etmeye ve sıkıntıların hafiflemesine işarettir. Kış mevsiminde görülen ayakkabı rüyası, kudretli bir kimseden ihsan ve menfaat görmek; yaz mevsiminde görülen ise meşakkat ve üzüntü diye tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Giyip Yürüdüğünüzü Görmek:
Rüyada ayakkabı giyip yürüyen kişi yakında bir yolculuğa çıkar. Çıkacağınız bu yolculuğun mesafesini rüyada attığınız adım olarak ifade edilir.

Rüyada Renkli Ayakkabı Görmek:
Rüyasında ayakkabılar görülüş rengine göre yorumlanır. Siyah ayakkabı gören kimse, zengin ve varlıklı biriyle evlenir. Kırmızı ayakkabı, ahlaklı, namusunu koruyan güzel bir kadındır. Sarı ayakkabı hasta ve muhtaç bir kadınla evlenmeye işarettir. Yeşil ayakkabı, namuslu, dindar ve ahlaklı bir kadın demektir.

Rüyada Bir Çift Ayakkabı Görmek:
Rüyada görülen bir çift ayakkabı mal, mülk edinme, para kazanma, iş hayatında yapacağı çalışmalardan oldukça fazla kar elde etme, her anlamda feraha erme, rahatlama ve tüm sıkıntılarından kurtulma olarak tabir edilir.

Rüyada Ayakkabının Ayağınızdan Çıktığını Görmek:
Rüyada ayaktan çıkan ayakkabı akrabalarla tabir olunur. Böyle bir rüya gören kişi, kız veya erkek kardeşinden ayrılarak gurbete düşer. Bu rüya akrabalarla ilişiği kesmeye, akraba ziyaretlerini terk etmeye delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. beytullah dedi ki:

  cok güzel Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek

 2. Sema dedi ki:

  Tsk Admin

 3. hocetin dedi ki:

  Tsk Admin

 4. niyazi dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 5. deesert dedi ki:

  Bende begendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle