Rüyada Ayakkabı Almak Görmek

Rüyada Ayakkabı Almak Görmek:
Rüyada ayakkabı almak, aslında kısmet almaktır diye yorumlanır ve rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının biteceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet edilir. Geçim derdinin biteceği, rahatının yerinde olacağı bu sayede keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin gelirinin artacağına ve kişinin zengin olacağına delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Satın Almak:
Rüyada ayakkabı satın almak, şansın açılması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin başarılarının artacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Hediye Almak:
Rüyada ayakkabı hediye aldığını gören kişinin rahatını ve huzurunu yerine getirecek, güzel gelişmeler yaşanacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Ayakkabı Almak:
Rüyada yeni ayakkabı almak, iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Başkasına Ayakkabı Almak:
Rüyada başkasına ayakkabı almak, rüyayı gören kişinin çevresindeki bir kimse ile duygu alışverişi içerisine gireceğine ve o kişi ile aynı düşünceleri ve hisleri paylaşacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Almak:
Rüyada beyaz ayakkabı almak, hayır olarak kabul edilmez. Rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına delalet eder. Kişi, hevesle ve umutla girdiği işlerden yana hüsrana uğrayacak ve mutsuz olacak diye tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Almak Giymek:
Rüyada ayakkabı almak giymek, tek şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin yeni bir ayakkabı alıp giymesi uğursuzluk olarak açıklanırken, kısa topuklu ve rahat bir ayakkabı alması ve giymesi şifa bulmaya ve kurtuluşa ermeye işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. papatya88 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. bekir dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. cemay dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 4. kardelen dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. AYDIN dedi ki:

  Thanks Admin.

 6. Ülkü dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 7. black dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 8. jale dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle