Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada Ayak Parmağı Görmek:
Rüyada ayak parmağı görmek, kişinin tüm işlerine karışan ve genellikle kişiye ait sırları başkalarına aktaran birinin varlığına işaret eder. Bu kişinin eve giren çıkan ve aileye çok yakın biri olduğunu fark eden rüya sahibinin yüzleşerek kişinin tüm yanlışlarını ona ileteceğine ve aralarının açılacağına da alamettir. Temiz ayak parmakları görmek kişi hakkında iyi konuşmalar yapıldığını, pek çok kimsenin rüya sahibi ile çalışmak istediğini ve iyi kalpli biri olduğunu tabir eder. Çirkin ve kirli ayak parmağı görmek ise kişinin bulaşacağı kötü işlerden dolayı can sıkıntısı yaşayacağını ancak bu durumun sadece kendisini değil, aile üyelerini de epeyce zor bir duruma sokacağını, kişinin bundan sonraki adımlarında veya davranışlarında ailesinin güven eksikliğini hissedeceğini bildirir demektir.

Rüyada Başkasının Ayak Parmaklarını Görmek:
Kişinin aydınlanması ve uzun süren uykudan uyanması anlamına gelir. Yani bu rüya dostu ve düşmanı ayırt etmek için gereken bir fırsatı bulmak, bu sayede kişiye kimin iyilik ettiğini, kimin arkasından iş çevirdiğini anlama şansı şeklinde yorumlanır. Başkasının ayak parmaklarını gören kişi hayatına karışan veya işlerini bozmak için uğraşan rakiplerini açık eder ve onların oyunlarını bozarak zekice hamleler yapar demektir.

Rüyada Çocuk Ayak Parmakları Görmek:
Henüz temeli yeni atılmış veya atılmak üzere olan işlere işaret eden rüya, sabırlı olarak ve zamanının gelmesini bekleyerek hareket etmek gerektiğine, kişinin istediği hedefe birdenbire değil, zamanla, yavaş yavaş ulaşacağını ifade eder. Sevindirici küçük ve güzel haberler almak üzere olunduğunu da bildiren güzel bir rüya demektir.

Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Psikolojik Yorumu:
Cinsel açıdan topluma aykırı olan isteklere sahip olmanın, bilinçaltında olmaması gereken istekler ve arzulara sahip olunduğunun, aile üyelerine karşı dayanılmaz bir istek duyulduğunun veya anne babaya karşı aşırı sevgiden dolayı onları kimseyle paylaşmak istememenin kişide yarattığı olumsuz ruh haline delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. sargon dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 2. turkan dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. Tuba dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. memet dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 5. Tuğçe dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 6. turker dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 7. İsmail dedi ki:

  sağolun Admin

 8. akrep dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 9. memheet_ata_979 dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 10. burhan dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle