Rüyada Ayak Kırılması

Rüyada Ayak Kırılması:
Rüyada ayak kırılması, istediğiniz bir yolculuğa çıkamayacağınızın veya gittiğiniz yerde kalarak yerleşeceğinizin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi bulunduğu şehri terk ederek birçok yer dolaşır ve yeni insanlar tanır. Çıkacağınız bir yolculuğunuzun hayırla sonuçlanacağına, arkadaşlarınızdan bir kısmını terk edip onlardan ayağınızı keseceğinize bazen de yaşadığınız yerin sizin için hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada Ayak Başlamak:
Rüyada ayağını başlayan veya başkasına bağlatan kimse bulunduğu işte sadakatle çalışarak, iş sahiplerine daima güvenilir bir işçi olur. Bu rüya özellikle sizin ayağınızı bağlayan kişiyi tanıyorsanız, onunla uzun bir arkadaşlık geçireceğinize ve daima ona sadık olup birlikte huzurlu bir ilişkinizin olacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Bileziği Görmek:
Rüyada görülen ayak bileziği kişinin sahip olacağı çocuklardır. Bu rüya gören kişinin, eğer bekar ise yakında evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına işarettir. Bazen de bu rüya, cömert ve hayırlı bir kocaya alamet edilir.

Rüyada Ayak Çıkıntısı Görmek:
Rüyada ayak çıkıntısı görmek, üzüntüye içine düşeceğiniz kedere; bazı konularda başarısız olmaya, iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara, kötü bir kimse ile arkadaş olmaya, vaktini boşa harcamaya veya sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Ayak Kayması:
Rüyada ayağının kaydığını göre kişi bir kedere düşer veya başına bir musibet gelir. Bu rüya pek iyiye yorulmaz. Sizin kötülüğünüzü isteyen ve sürekli arkanızdan konuşan, kötü niyetli bir kişiye veya yaşayacağınız birtakım tatsız olaylara da alamet edilir.

Rüyada Ayağı İle Vurmak:
Rüyada ayağı ile vurmak, birisine verdiğiniz sözü yerine getirmeyeceğinize, emanet hıyanet etmeye, bazen iyi bir durumdan kötü bir hale düşmeye, zengin kimseler için malı ile övünmeye, başka insanları küçük görmeye ve horlamaya delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. AYDIN dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 2. erdinc dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 3. pandora dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 4. akvaryum dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 5. harun dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 6. elif dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle