Rüyada Avukat Görmek

Rüyada Avukat Görmek:
Rüyada avukat görmek, rüya sahibinin olaylara tarafsız bakamadığına ve her olaya sadece kendi tarafından yaklaştığına bu nedenle de karşı taraftakini anlayamadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bu kötü özelliği nedeni ile ikili ilişkileri çok uzun sürmez. Çünkü sadece kendi bildiğinin ve düşündüğünün doğru olduğuna inanır, karşısındaki kişileri anlamaya çalışmaz bu nedenle de anlayışsız ve dayatmacı olarak görüldüğü için kimseyle uzun süreli bir bağ kuramaz ve gönül birliği yapamaz. Rüyada avukat görmek bazen de rüya sahibi için değişiklik ve yenilikle gelecek olan mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibi yeni bir iş kurmaya niyetlenmiştir ve bu işten büyük fayda sağlamayı başaracak demektir.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek:
Rüya sahibinin kendisi için art niyetli olan kişilerin niyetlerini ve ayıplarını yüzüne vurmaya yani açık açık söylemeye işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere aptal olmadığını ve arkasından dönen dolapların farkında olduğunu göstermek isteyecek demektir.

Rüyada Avukat Olduğunu Görmek:
Rüya sahibinin birilerinin arasını yapacağı ve arada iyi niyet elçisi olacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında avukat olduğunu gören kişi, küskünleri barıştırmak için iki tarafı da ayrı ayrı ikna etmeye çalışacak ve iki taraf hakkında da yapıcı sözler söyleyip ikna çabaları göstereceğine alamet edilir.

Rüyada Avukat Aramak:
Rüya sahibinin hakkı ile kazanç elde etmeye çalışma arayışlarına ve herkese karşı adil yaklaşımda bulunuyor olmasına işaret eder. Rüya sahibi hak yemekten sakınır, helal olmayana ilişmez diye yorumlanır.

Rüyada Mahkeme Görmek:
Rüyada mahkeme görmek hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Rüya sahibinin sürpriz gelişmeler yaşayacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, mutluluğa ve hayra vesile olacak kimselerle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin bundan sonra hayatını rahat bir şekilde geçireceği anlamına gelir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Abdullah dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 2. recep dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 3. hande dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. cemay dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. Oyanur dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. turgay_hazar dedi ki:

  Tsk Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle