Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada Avuç İçi Görmek:
Rüyada avuç içi görmek, manevi yönü gelişmiş, kendine olan inancı tam, mücadeleci, azimli ve çalışkan olan bir kimseye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelme konusundaki kararlılığına, hırsına ve elinden geleni yapma gayretine delalet eder. Kişinin rüyasında elinin açık olduğunu ve avucunun içinin rahatlıkla görünebilir olduğunu görmesi, rahat ve kolay bir hayatı olacağı, avucunun kapalı olduğunu görmesi, zorluklarla geçecek bir hayatının olacağı anlamına yorulur.

Rüyada El Görmek:
Rüyada el görmek tek şekilde tabir edilmez, ellerin durumuna bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin genç ve bakımlı eller görmesi, mutluluk, başarı, zenginlik ve makam sahibi olmaya tabir edilirken, yaşlanmış ve çirkin eller görmek de tam aksi şekilde yorumlanır. Kişinin hayatının ters yönde ilerlemesi ve aksiliklerin meydana gelmesi anlamına yorulur.

Rüyada Kirli Eller Görmek:
Rüyada kirli eller görmek, rüyayı gören kişinin geleceği noktayı ve makamı bir türlü hazmedemeyeceğine, bu nedenle de bocalama dönemine gireceğine ve tabir yerindeyse ne oldum delisi olacağına işaret eder.

Rüyada Kanlı El Görmek:
Rüyada kanlı el görmek, iyi değildir, sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine, bu süre içerisinde pek çok kişiyi kıracağına ve üzeceğine böylece çok kişiyi kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada El Sıkışmak:
Rüyada el sıkışmak, bazen küskünlüğü, kini ve nefreti bitirmeye bazen de düşmanının açığını arayarak onu en zayıf anından ve en zayıf noktasından yakalamanın peşinde olmaya işaret eder.

Rüyada El Öpmek:
Rüyada el öpmek, iyiliğe ve hayra tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle aile içindeki huzurunun ve rahatının yerinde olduğuna, anne ve babasının hayır dualarını alacak kadar güzel ve hayırlı işler yaptığına ve işlerinin her zaman rast gittiğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ayse dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. yusuf_balel dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. mazhar dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. ahmet dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 6. intelv2 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle