Rüyada Avokado Görmek

Rüyada Avokado Görmek:
Rüyada avakado görmek, çok güzeldir ve mutluluk getirecek gelişmeler yaşamaya, özlem bitirmeye yani hasret gidermeye, bol muhabbette olmaya, neşeli ve keyifli kalmaya tabir edilir. Bazen gurbetten dönen bir kimsenin varlığına işaret ederken bazen de gurbetten dönen kişinin rüya sahibinin kendisi olacağına delalet eder. Her durumda da hayırlara alamet eder ve sürpriz gelişmelere, kişinin hem çok şaşıracağı hem de çok memnun olacağı olaylar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada avokado görmek ekstrem sporlarla uğraşmak ve hayata dair tüm heyecanları tatmak adına hedefler belirlemek manasına gelir. Rüya sahibinin sıra dışı bir yaşama sahip olduğunu işaret eden rüya, zaman zaman ayakları yere basmayan hayaller kurulduğuna ancak yine de kişinin bu hayalleri gerçek kılabilmek adına tüm cesaretini gösterip harekete geçeceğine yorumlanır. Ailesinin yapamazsın dediği veya kişiye inanmadığı bir projede veya işte başarı sağlayarak herkesi utandırmak, hayrete düşürmek şeklinde de tabir edilen rüya, sağlık açısından da çok zinde olunduğunun, hayatın her anının tadını çıkarmak için gayret sarf edildiğinin de tabiridir. Avokado gören kişinin dayanıklılığı artacak, olaylar karşısındaki duruşu sağlamlaşacak diye tabir edilir.

Rüyada Avakado Yemek:
Rüyada avakoda yemek de güzelliklerle karşılaşmaya ve heyecandan ayakların yerden kesilmesine işaret eder. Rüya sahibinin hayaliye yatıp kalktığı ve kendisi için özel ve büyük olan o günü yaşama şansına nail olacağına ve bu sayede artık ölse bile gözünün asla arkada kalmayacağına işaret eder. Hayra alamet olduğu gibi sağlık sorunlarını yenmek ve eskiden daha iyi bir moralle işlerin başına geçmek demektir. Rüya sahibinin bir takım aksilikler yüzünden ya da yaşadığı bir sağlık sorunu nedeni ile ara verdiği işine dönüşünün muhteşem olacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, bekarlar için hayat arkadaşlarını ve ruhsal olarak çok iyi bir uyum yakalayacakları bir ilişkiye başlayacaklarına da delalet edilir.

Rüyada Avokado Almak:
Kendine değer vermek ve eskisi gibi insanların hayatına müdahale etmesinin önüne geçmek anlamlarını taşır. Alınacak yeni kararlara, girilecek işbirliklerine ve yollara düşmeye de yorumlanan rüya, kişinin önceki hayatından neredeyse tamamen farklı bir yaşam şekli oluşturacağına kafasına koyduğu her şeyi yapacak kadar güçlü hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Mango Görmek:
Rüyada mango görmek, rüya sahibinin boyunu ve imkanlarını aşan işlere girmemesi gerekeceğine eğer buna cesaret ederse de yolundan dönmeyip, sonuna kadar gitmesinin lüzumlu olacağına tabir edilir. Kişinin cesaret gerektiren işlere soyunduğu takdirde geri adım atmamasının kendisi için hayırlı olacağına delalet edilir.

Rüyada Mango Yemek:
Rüyada mango yediğini gören kişi, yüksek bir mevkiye gelmesi sayesinde kesilmeyecek yani sabit olacak bir gelire kavuşacak ve oturduğu koltukta yıllarını geçirerek yüklü miktarda paraya kavuşacak demektir. Hem kısa hem de uzun vadede hayır getirecek işler yapmaya işaret eder.

Rüyada Papaya Görmek:
Rüyada papaya görmek, rüya sahibinin toplumda çok önemli bir yeri olacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına delalet eder.

Rüyada Kivi Görmek:
Rüyada kivi görmek, ticaret hayatına atılmaya, kendi işini kurmaya ve başkasının emrinde çalışmaktan kurtulmaya tabir edilir. Allah rüya sahibinin yüzünü kara çıkarmayacak diye ifade edilir.

Rüyada Avokado Görmenin Psikolojik Yorumu:
Aşırı faydacı bir hayat görüşüne sahip olan rüya sahibinin, yaşadığı her olayı kendi hayatında olumlu şekilde değerlendirerek katkıda bulunmak üzere incelediğini, sorunlar karşısında sıkılmadan çözüme odaklanabildiğini gösterir. Güçlü bir analitik gücüne sahip olunduğunu, her durumda karar alabilen ve inisiyatif kullanabilen kişinin karakteristik özellikleri ile de herkesi etkisi altına aldığını gösteren sembollerden biri olarak açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. black dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. KALBIM dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 3. mehmet_demir_k8 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 4. ahmet dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 5. refaba_2014 dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle