Rüyada Avlu Görmek

Rüyada Avlu Görmek:
Rüyada avlu görmek, rüyayı gören kişinin geniş bir yaşam perspektifi olduğuna, hayata büyük bir pencereden baktığına, olayları olduğu gibi yorumladığına ve ayrıntıların detaylarda saklı olduğuna inandığına alamet eder. Aynı zamanda toplu yaşamaya, birliğe, beraberliğe, ortak hareket etmenin gücünün farkında ve bilicinde olamaya işaret eder. Rüya sahibinin toplumdan aykırı davranmadığına bilakis toplumla hareket etmenin önemini savunduğuna delalet eder.

Rüyada Avlu Süpürmek:
Rüyayı gören kişi için büyük uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin çevresinin küçülmesine, itibarının sarsılmasına, kazancının ve rızkının eksilmesine neden olacak yanlış işlere gireceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Avlu Kapısı Görmek:
Rüyada avlu kapısı görmek hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak büyük, hayırlı, güzel ve eşsiz fırsatlara delalet eder. Rüya sahibini mutluluğa, başarıya, huzura, bolluğa, zenginliğe, sağlığa ve ağız tadına götürecek bir araç olarak görülür ve rüya sahibinin yüzünün güleceği olarak yorumlanır.

Rüyada Avlu Duvarı Görmek:
Rüyada avlu duvarı görmek pek de iyi değildir. Rüyayı gören kişinin kendini aşamadığına ve kabuğunu kıramadığına işaret eder. Rüya sahibinin önünde engel olarak duran bu nedenle de başarısına ve mutluluğuna mani olan bazı duygu ve düşünceleri var diye ifade edilir.

Rüyada Evin Avlusunu Görmek:
Rüyayı gören kişinin insanlarla olan iletişiminin kuvvetli, geçiminin de iyi olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin dışa dönük olması, kendini doğru ifade etmesi ve yeteneklerini gerektiği gibi ortaya koyması sayesinde hayatının olumlu şekilde devam edeceğine ve çevresinin de hiç boş kalmayacağı ile yorumlanır.

Rüyada Evin Avlusunu Yıkamak:
Rüyayı gören kişinin rızkının azalmasına, gelirinin düşmesine, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun da yok olmasına delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. fatoş dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. SertaP dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 4. Canan dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 5. SELAHATTİN dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 6. fatma dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

 7. macintosh dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelOrhan

BİR YORUM YAZ
site ekle