Rüyada Avlanmak Görmek

Rüyada Avlanmak Görmek:
Rüyada avlanmak, rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda kazanacağı bir ödüle ya da uzak bir akrabasından miras kalacağına delalet eder. Kazanılan ödülün ya da kalan mirasın, yapılacak işler için cesaret vereceğine ve iş hayatında yeni kapılar açacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yapılan çalışmalarda gösterilecek cömertliğin daha büyük kazanımlar olarak kişiye geri döneceğine delalet eder.

Rüyada Av Köpekleriyle Avlanmak:
Rüyada av köpekleriyle avlanmak, verilen emek karşılığında kazanılan şeylerin rüya sahibi için çok hayırlı olacağına ve sevilen kişilere yardımcı olunup yaşadıkları sorunlara çözüm bulmak için önayak olunacağına işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak:
Rüyada vahşi hayvan avlamak, sıkıntı yaratan durumların çözüleceğine ve iş hayatında üstün başarılar elde edileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır hayal ettiği bir mala ya da bir mülke çok uyun bir şekilde kavuşmasına alamet eder.

Rüyada Balık Avlamak:
Rüyada balık avlamak, çözümü beklenen bir sorundan olumlu haber gelmesine, yarım kalmış işlerin tamamlanmasına ve aile hayatıyla ilgili yeni kararlar alınmasına delalet edilir.

Rüyada Taze Balık Avlamak:
Rüyada taze balık avlamak, güzel ve hayırlı haberlerin rüyayı gören kişiye moral vereceğine ve yapılacak işlerde cesaret vereceğine yorumlanır. Eğitim hayatında alınacak yardımlara ve bu yardımların rüyayı gören kişiyi maddi olarak rahatlatacağına delalet eder.

Rüyada Bıldırcın Avlamak:
Rüyada bıldırcın avlamak, güzel günler görüleceğine, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalettir. Aynı zamanda, atılan adımların, değerinden fazla rağbet göreceğine alamet edilir.

Rüyada Ayı Avlamak:
Rüyada ayı avladığını gören kişinin, haksız kazanç sağladığına, insanları yanıltmaya ve korkutmaya çalıştığına ve bu şekilde bir yerlerde mevki elde etmeye çalıştığına yorumlanır. Haram kazanca, kötü niyete ve insanlar arasına fitne sokulmasına da delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. intelv2 dedi ki:

    Rüyada Avlanmak Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

  2. Zülfiye dedi ki:

    istek konu alıyormusunuz Admin.

  3. fatoş dedi ki:

    Rüyada Avlanmak Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

BİR YORUM YAZ
site ekle